• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zachodniopomorskie Połczyn-Zdrój Grunwaldzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Połczyn-Zdrój i Grunwaldzka

Znaleźliśmy 472 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Zachodniopomorskie

15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15792727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26025827 15792727 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1668 m2, zabudowana budynkiem o funkcji magazynowo-biurowej z zapleczem socjalnym (448 m2), położona w Stobnie, z dogodnym zjazdem z głównej drogi prowadzącej do Szczecina. Część magazyn...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 250 000 PLN (5 022 zł/m2)

1
-
448 m2
-
15731863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796882 15731863 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1975
15731904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24796873 15731904 Do sprzedaży obiekt produkcyjny w Kliniskach, przy głównej drodze prowadzącej do autostrady-prowadzona jest w nim od wielu lat produkcja piekarniczo-cukiernicza. Nieruchomość składa się z hal przemysłowych, powierzchni sklepowej, oraz trzykondygnacyj...

Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

6 490 000 PLN (1 854 zł/m2)

1
-
3500 m2
2000
14640037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2934661 14640037 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1975
13908259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2215841 13908259 Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2. Wjazd do hal z poziomu 0, wysokość budynków 6,5m, posadzki bezpyłowe o nośności do 50...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 400 000 PLN (1 974 zł/m2)

1
-
7800 m2
2014
12972767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 94543 12972767 Możliwość doliczenia podatku VAT (103.500,- zł)Właściciel wystawi fakturę.Cena 450.000,- zł nett plus 23 % VAT razem 553.500,- zł bruttoLokal usytuowany jest w śródmieściu Kołobrzegu w niedalekiej odległości od hotelu Skanpol w pasażu handlowym usytu...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
-
47 m2
-
12455242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 92317 12455242 Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. 100,31 m2 zlokalizowany w samym sercu kołobrzeskiej starówki w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego.W najbliższym sąsiedztwie są same sklepu i punkty gastronomiczne.Lokal usytuowany jest przy bardz...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (6 300 zł/m2)

3
-
100 m2
-
12455354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 32436 12455354 Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odległości 6 km od Kołobrzegu.Morze Bałtyckie w okolicy Grzybowa tworzy akwen zwany Zatoką G...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (5 208 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15702817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24241142 15702817 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Przemysłówka Office w Koszalinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji Przemysłówka Office. Budynek, który w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (6 959 zł/m2)

1
-
35.78 m2
1966
15702721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24238856 15702721 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Przemysłówka Office to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

115 000 PLN (5 632 zł/m2)

1
-
20.42 m2
1966
15702650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24238843 15702650 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Przemysłówka Office to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

221 000 PLN (5 788 zł/m2)

1
-
38.18 m2
1966