• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zachodniopomorskie Police Jana Kazimierza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kazimierza i Jana

Znaleźliśmy 15 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Police Zachodniopomorskie

14716740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 170184 14716740 Na pograniczu Szczecina i Polic na działce 296 m2 wyremontowana od podstaw hala, biura, kuchnia i łazienka o łącznej powierzchni 106 m2. Możliwość zamieszkania i prowadzenia działalności lub biura i magazyn. Może być wykorzystana do produkcji element...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

600 000 PLN (5 660 zł/m2)

4
-
106 m2
2007
15441988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 18648167 15441988 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację! ( 10 km od Szczecina )OKAZJA !Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój, łaz...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 850 000 PLN (1 492 zł/m2)

1
-
1240 m2
1960
15713357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24434694 15713357 Do sprzedania budynek - pawilon usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 203,40 m2 z wejściem bezpośrednio z chodnika.Budynek położony na gruncie o obszarze 334 m2.W obrębie lokalu dostępna duża ilość miejsc parkingowych. W 2003 roku wnętrze budynk...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 590 000 PLN (7 817 zł/m2)

1
-
203.4 m2
-
13410946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 88819 13410946 Gotowy hostel – inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia Police 690 m² 25 pokoi po remoncieNa sprzedaż wyjątkowy obiekt usługowo-hotelowy w Policach, idealny dla inwestora poszukującego bezpiecznej lokaty kapitału w nieruchomość z ogromnym po...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 500 000 PLN (3 623 zł/m2)

1
-
690 m2
1992
15595154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22072087 15595154 Miejsce, które inspiruje do działania – wyjątkowy obiekt na sprzedaż!Wyobraź sobie przestrzeń, w której Twój biznes nie tylko działa, ale dynamicznie się rozwija. Miejsce, które wspiera Twoją wizję, dodaje energii i motywuje zespół do osiągania jeszc...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 900 000 PLN (6 697 zł/m2)

1
-
433 m2
-
15729955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24771469 15729955 Oferujemy do sprzedaży obiekt - kompleks hal produkcyjnych, pomieszczeń magazynowych, socjalnych i biurowych - zlokalizowany na terenie Grupy Azoty Zakładów Chemicznych POLICE Obiekt nadaje się na prowadzenie uciążliwej działalności gospodarczej 24 g...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 000 000 PLN (1 133 zł/m2)

1
-
1765 m2
-
15882661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671309 15882661 WYSOKI STANDARD • CISZA I PRYWATNOŚĆ • DOGODNA LOKALIZACJAOPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość - działkę zabudowaną dwoma budynkami: Budynek biurowy o wysokim standardzie oraz budynek do remontu z ogromnym potencjałem, zloka...

Trzeszczyn (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 900 000 PLN (6 502 zł/m2)

12
-
446 m2
1980
15883311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27674861 15883311 Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy, obecnie i zarazem od wielu lat funkcjonujący jako lokal gastronomiczny. W oferowanym lokalu prowadzona jest restauracja.Położenie lokalu przy jednej z głównych ulic Polic gwarantuje dużą rozpoznawalność oraz duż...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

995 000 PLN (2 571 zł/m2)

5
-
386.97 m2
-
15548206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20903109 15548206 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację ( 10 km od Szczecina)Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój, łazienka oraz...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 850 000 PLN (1 492 zł/m2)

1
-
1240 m2
1960
15881250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27626501 15881250 Do sprzedaży prezentowana jest nieruchomość gruntowa w użytkowaniu wieczystym zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni 1 190 m2. W skład nieruchomości wchodzi działka ewidencyjna nr 21017 o powierzchni 2 154 m2. Działka o regularnym kształcie, czę...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 150 000 PLN (1 807 zł/m2)

1
-
1190 m2
-
15340375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 16262497 15340375 Obiekt produkcyjno - magazynowo - biurowy z dodatkową funkcją mieszkalną o łącznej powierzchni 947 m2 położony w miejscowości Tanowo 10 km od Szczecina. Działka o powierzchni 1740 m2. Teren składa się z dwóch działek o powierzchni 1326 m2 i 414 m2. I...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 500 000 PLN (2 615 zł/m2)

4
-
956 m2
1950
15750246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25119663 15750246 Opis nieruchomości: Hala produkcyjno-magazynowa o konstrukcji stalowej wraz z budynkiem biurowym, usytuowana na działce o powierzchni 5200 m². Lokalizacja: Odległość 1,5 km w linii prostej od projektowanej Zachodniej Obwodnicy Szczecina Podstawowe...

Tanowo, Dębowa

7 000 000 PLN (3 860 zł/m2)

1
-
1813.7 m2
2012