• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 148

15595418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22076178 15595418 W ofercie sprzedaży przestrony lokal usługowy, położony przy jednej z głównych ulic Szczecina. Wysoki, dobrze doświetlony z dużymi witrynami i wejściem z poziomu zero. Lokal dotychczas pełnił funkcję handlową i nadal świetnie może tę funkcję pełnić,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (7 445 zł/m2)

1
-
132.98 m2
1900
15745797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25065373 15745797 Na sprzedaż unikatowa na skalę Szczecina nieruchomość - cała kamienica, w pierwszej linii zabudowy, tuż obok szczecińskich bulwarów. Z okien mamy widok na Odrę. Zachęcam do obejrzenia filmu promocyjnego! ROI na poziomie ok. 7,5% rocznie.Nieruchomość ...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 899 000 PLN (8 664 zł/m2)

12
-
450 m2
2002
15713595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24442687 15713595 Ładny rozkładowy lokal biurowy doskonały na kancelarie itp. - jest możliwość przywrócenia funkcji mieszkaniowej. Bardzo ładna kamienica po remoncie elewacji i dachu.Lokal kilka lat temu po gruntownym remoncie, wymieniono okna na pcv,, nowe instalacje...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (10 033 zł/m2)

4
-
89.6 m2
1930
15709125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349139 15709125 Nowa niższa cena !!!Na sprzedaż świetny lokal użytkowy w Centrum miasta w sąsiedztwie Sądu przy ul. Owocowej Kaszubskiej doskonały na biuro , kancelarię w budynku z 2015r. z cegły.Bezpośrednie wejście z ulicy ! Doborowe sąsiedztwo - radcy prawni i...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

360 000 PLN (9 231 zł/m2)

2
-
39 m2
2015
15709123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349137 15709123 Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji – tuż przy rozwijającym się centrum Szczecina, w sąsiedztwie Łasztowni przy ul. Bulwary Gdańskie. Najważniejsze informacje: * Lokal o p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

939 000 PLN (10 486 zł/m2)

2
-
89.55 m2
2025
15896814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27988429 15896814 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany przy jednej z głównych arterii Szczecina charakteryzującej się dużym ruchem pieszych. Nieruchomość o przeznaczeniu handlowo- usługowym położona na parterze budynku mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (9 650 zł/m2)

1
-
51.71 m2
2007
15773124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25627936 15773124 Nowa niższa cena ! Na sprzedaż budynek wolnostojący, handlowo- usługowy znajdujący się przy ul. Rayskiego w Szczecinie .Budynek reprezentatywny przy jednej z głównych dróg, dobrze widoczny, przy budynku miejsca parkingowe - strefa płatnego par...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (8 032 zł/m2)

1
-
55.9 m2
1992
15883191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673632 15883191 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy usytuowany w środku osiedla Majowego. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności handlowo-usługowej: gabinety lekarskie, sklepy, hurtownie, biura, szkoła językowa, fryzjer, salon kosmetyczny.Lokal posiada d...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (8 090 zł/m2)

3
-
89 m2
1992
15896733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27988042 15896733 Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Lokal o powierzchni 83 m² został podzielony na kilka praktycznych pomieszczeń, co daje szerokie możliwości wykorzystania przestrzeni pod różnego rodza...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (8 274 zł/m2)

1
-
83.39 m2
1930
15811921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26444839 15811921 Poleca się na sprzedaż lokal mieszkalny idealny pod działalność, w ścisłym Centrum Szczecina - tuż przy Palcu Zgody!Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny zlokalizowany w prestiżowym budynku biurowym z połowy lat 90-tych, położony w ścisłym centrum ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (7 841 zł/m2)

1
-
95.52 m2
1993
15829886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26651940 15829886 Na sprzedaż polecają się dwa miejsca w hali garażowej w budynku przy ul. Kwiatkowskiego 12 (Osiedle Nowa Cukrownia). Miejsca oznaczone numerami 3 i 4 z wygodnym i szerokim wjazdem. Brama na pilota.Przy zakupie jednego miejsca cena 59 000 złPrzy zakup...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

55 000 PLN (3 438 zł/m2)

1
-
16 m2
2000
15600980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22207503 15600980 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie. Obiekt stanowi dawną stodołę o powierzchni użytkowej 11x14m, z aktualnym pozwoleniem na przebudowę na budynek usługowo-mieszkalny.Działka o powi...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (2 498 zł/m2)

2
-
600 m2
1930