• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Świnoujście

Znalezionych ofert: 70

15889243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846223 15889243 Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 28m2, w nowo powstającej inwestycji w Centrum Świnoujścia.Budynek dwunastopiętrowy, zostanie wykończony w bardzo eleganckim, minimalistycznym stylu. Planowane zakończenie inwestycji- połowa 2027r.W budynku zas...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

466 626 PLN (16 600 zł/m2)

2
1
28.11 m2
2027
15727073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24711515 15727073 OPIS OFERTYSzanowni Państwo mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o pow. 45,26m2 znajdujące się w Dzielnicy Nadmorskiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na terenie ogrodzon...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

959 000 PLN (21 311 zł/m2)

2
1
45 m2
2012
15852134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27025363 15852134 Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.32 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa.W skład nieruchomości wchodzi:Pokój 26,45 mŁazienka 4,13 mBalkon 6,97 mWystawa okien od st...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

829 401 PLN (25 919 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15876635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27542580 15876635 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Przedstawiamy Państwu duże czteropokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ul. Krzywej o pow. 66,70m2.UWAGA: Budynek w trakcie modernizacji - montaż nowoczesnej windy zewnętrznej - rozpoczęte prace, winda w budowie ( w dwóch klatkac...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

639 000 PLN (9 682 zł/m2)

4
1
66 m2
1996
15852132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27025360 15852132 Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.02.25 o pow. 32,11 m, położony na drugim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa.W skład nieruchomości wchodzi:Pokój 26,45 mŁazienka 4,13 mBalkon 6,97 mWystawa okien od str...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

789 906 PLN (24 685 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15807709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26377192 15807709 Szanowni Państwo prezentujemy duże trzy pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w stanie deweloperskim o powierzchni 68,10m2, położone na drugim piętrze w nowym budynku z trzema klatkami oraz garażem podziemnym. Każda klatka posiada rowerowanie, zabudo...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 066 446 PLN (15 683 zł/m2)

3
1
68 m2
2023
15852135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27025362 15852135 Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.33 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa.W skład nieruchomości wchodzi:Pokój 26,45 mŁazienka 4,13 mBalkon 6,97 mWystawa okien od st...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

829 401 PLN (25 919 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15823733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634921 15823733 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Lokal idealny dla rodziny, pod inwestycję lub jako mieszkanie wakacyjne. Mieszkanie do odświeżenia,...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

515 000 PLN (10 510 zł/m2)

3
1
49 m2
1978
15807710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26377194 15807710 Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 99,8 m, zlokalizowany w nowym budynku o wysokim standardzie. Nieruchomość wyróżnia się prywatną windą, która zapewnia maksymalny komfort i poczucie ekskluzywności. Apartament posiada dwa p...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 562 868 PLN (15 787 zł/m2)

3
1
99 m2
2023
15877155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562476 15877155 Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z tarasem B.03.39 o pow. 29,81 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa.W skład nieruchomości wchodzi:Pokój 24,14 mŁazienka 4,13 mTaras 9,61 mWystawa okien od stro...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

769 992 PLN (26 551 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15873587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517250 15873587 MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ (M-15) składa się z:- salon z aneksem kuchennym - 34,01m2;- pokój - 6,65m2;- łazienka - 4,67m2;- przedpokój;- balkon - 5,56ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA RATY - DO UZGODNIENIAUWAGA ! Do mieszkania przynależy miejsce post...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

577 000 PLN (12 822 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15852136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27025364 15852136 Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.34 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa.W skład nieruchomości wchodzi:Pokój 26,45 mŁazienka 4,13 mBalkon 6,97 mWystawa okien od st...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

829 401 PLN (25 919 zł/m2)

1
-
32 m2
-