• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Świnoujście Herberta Zbigniewa

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zbigniewa i Herberta

Znaleźliśmy 70 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Świnoujście Zachodniopomorskie

15705182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24276312 15705182 Zamieszkaj w miejscu, które łączy ciszę kameralnej dzielnicy z bliskością tętniącego życiem centrum i nadmorskiej promenady. Szukasz przestrzeni, charakteru i stylu, który nie poddaje się chwilowym modom? Zapoznaj się z ofertą sprzedaży tego prze...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 020 000 PLN (10 408 zł/m2)

4
1
98 m2
1920
15790157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25955771 15790157 Szukasz idealnego miejsca do życia, wypoczynku lub inwestycji? To mieszkanie ma wszystko, czego potrzebujesz, a lokalizacja broni się sama, przy samym Parku Zdrojowym, 7 minut spacerem do plaży, wśród zieleni i z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki.O...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

510 000 PLN (10 408 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15725049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24668449 15725049 KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty POD KLUCZ oraz z WYPOSAŻENIEM !!CENA OFERTOWA JEST CENĄ BRUTTO ( zawiera 23% VAT )APARTAMENT NR 9 - 1. Pokój z aneksem kuchennym: 16,10 m², 2. Sypialnia: 9,22 m², 3. Łazienka:...

Świnoujście (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

825 502 PLN (28 290 zł/m2)

2
-
29.18 m2
2022
15722511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24620490 15722511 Apartament o powierzchni 135m2 został 2 lata temu kompleksowo wyremontowany i zastosowane zostały naturalne materiały o wysokim standardzie (drewno , kamień).Całość mimo sporego metrażu sprawia wrażenie bardzo przytulnego ,a zarazem komfortowego mi...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

2 550 000 PLN (18 889 zł/m2)

3
2
135 m2
2010
15811710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26441705 15811710 Ulica Zdrojowa to jedna z najbardziej cenionych części Świnoujścia – zielona, spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana. Zaledwie krótki spacer dzieli apartament od szerokiej, piaszczystej plaży, nadmorskiej promenady z restauracjami i kawiarn...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

669 000 PLN (20 648 zł/m2)

1
1
32.4 m2
2010
15799214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26182961 15799214 Szanowni Państwo, przedstawiam przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze przy ul. Kościuszki.Mieszkanie o powierzchni 45,83m2 składa się z;* przestronny salon z wyjściem na duży balkon;* sypialnia, * kuchnia wyposażona w sprzęt AGD;* ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

479 000 PLN (10 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1961
15707012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24311315 15707012 Na sprzedaż mieszkanie położone w wyremontowanej kamienicy w centrum Świnoujścia, przy placu Słowiańskim. Nieruchomość, wcześniej funkcjonująca jako kawalerka, została przedzielona ścianką działową tworząc dodatkowy pokój wykorzystywany jako dodatkow...

Świnoujście, pl. Słowiański

389 000 PLN (12 488 zł/m2)

2
1
31.15 m2
1950
15510568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20133584 15510568 Kwartał, w którym zlokalizowane jest mieszkanie to wyjątkowe miejsce w Świnoujściu, z jednej strony blisko centrum, z drugiej strony zacisze pięknie utrzymanego parku. Kilkanaście minut spacerem do nadbałtyckiej plaży, kilka minut do miejskiego dept...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 463 000 PLN (17 995 zł/m2)

5
-
81.3 m2
2015
15882827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673441 15882827 IDEALNA OFERTA DLA OSÓB SZUKAJĄCYCH PRZYSTANI NAD MORZEM ORAZ BEZPIECZNEJ INWESTYCJI Apartament usytuowany jest na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku położonego w strefie uzdrowiskowej przy ulicy zamkniętej dla ruchu samochodów, wyposażoneg...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

850 000 PLN (26 106 zł/m2)

1
1
32.56 m2
2020
15852134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27025363 15852134 Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.32 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa.W skład nieruchomości wchodzi:Pokój 26,45 mŁazienka 4,13 mBalkon 6,97 mWystawa okien od st...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

829 401 PLN (25 919 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15677993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23805812 15677993 Kawalerka w Centrum Świnoujścia z widokiem na StarówkęMieszkanie o powierzchni 29,45 m2 położone na 1 piętrze budynku w Centrum Świnoujścia.Nieruchomość składa się:- Salon z aneksem kuchennym- Łazienka z WC- PrzedpokójStan techniczny:Ogrzewanie oraz ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

428 000 PLN (14 759 zł/m2)

1
1
29 m2
2005
15666640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23588865 15666640 Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania dwupokojowego o pow. 41,70m2 położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Świnoujścia. To ekskluzywne mieszkanie oferuje wyjątkowy komfort, nowocześnie urządzone z dbałością o szczegóły. To dwupokoj...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

715 000 PLN (17 439 zł/m2)

2
1
41 m2
2017