• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Bezrzecze Koralowa

Znalezionych ofert: 1

15883117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673521 15883117 Niepowtarzalne, zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie (z dużym słonecznym balkonem), usytuowane na 2 piętrze budynku znajdującego się na ogrodzonym, zielonym terenie., z osobnym, niezależnym wejściem i własną klatką schodową.W skład po...

Bezrzecze, Koralowa

859 000 PLN (9 409 zł/m2)

3
1
91.3 m2
2007