• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Charzyno Willowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Willowa i Charzyno

Znaleźliśmy 2,503 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Zachodniopomorskie

15893234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906064 15893234 Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend, a są takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ten apartament w Polanki Park łączy spokój nadmorskiego parku, bliskość plaży i komfort prywatnej strefy SPA.ApartamentowiecPolanki Park to nowoczesny, ka...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (14 796 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15893191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27903033 15893191 Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z loggią w ścisłym centrum - 1 Maja!Przedstawiamy przytulne dwupokojowe własnościowe mieszkanie o 2-stronnej ekspozycji okiennej, umiejscowione na czwartym piętrze bloku, znajdującego się w centralnej części Koszalina, ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

269 000 PLN (6 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15893194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27903301 15893194 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie w centrum miasta. Zostało odświeżonie na ścianach położona gładź gipsowa. Na podłogach położone panele podłogowe. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Własność z KW. Nie jest umeblowane. Do własnej aranżacji...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

300 000 PLN (6 977 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15885125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27717745 15885125 Mieszkanie w Dygowie o powierzchni 100 m2Główne atuty nieruchomości- PRZYDOMOWY OGRÓDEK- ORIENTACJA DWUSTRONNA- 12 KM OD KOŁOBRZEGU- GARAŻ NA POSESJI- DUŻY TARAS- GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Nieruchomość składa się z- 4 pokoje- otwarta kuchnia z okn...

Dygowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

565 000 PLN (5 650 zł/m2)

4
1
100 m2
1989
15891424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897063 15891424 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina – tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób, które cenią połączenie miejskiego stylu życia z bliskością zielen...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 491 zł/m2)

2
1
42.8 m2
2007
15888732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27821984 15888732 Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,12 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze. Kluczowe informacje:Powierzchnia: 50,12 m²Piętro: 1 Liczba pokoi: 3Czynsz: ok 500 zł (w zależności od liczby osób )do mieszkania przynależy piwnica M...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

375 000 PLN (7 482 zł/m2)

3
1
50.12 m2
1980
15724459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24656609 15724459 Oferta sprzedaży mieszkania - Stołczyn, Szczecin Parametry nieruchomości Powierzchnia: 36,94 m²Liczba pokoi: 1Piętro: 1 z 2Typ kuchni: AneksRynek: PierwotnyStan nieruchomości: Idealny Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronna, bezczynszo...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

313 000 PLN (8 473 zł/m2)

1
-
36.94 m2
2023
15850829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* całoroczny luksusowy apartament z basenem 27009107 15850829 apartament w Mielnie nad morzem inwestycyjny z basenem Twój prywatny kurort i gotowa inwestycja w jednym - luksusowy apartament między morzem a jezioremWyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię zapach sosnowego lasu i rześka, nadmorska bryza. Robi...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

690 000 PLN (19 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2024
15883663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675383 15883663 Funkcjonalne mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji – ul. Ziemowita Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie położone w położone w nadodrzańskiej części Szczecina, w sąsiedztwie zieleni, terenów spacerowych i infrastruktury przemysłowe...

Szczecin (Golęcino) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

329 000 PLN (6 004 zł/m2)

2
1
54.8 m2
1920
15857085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113306 15857085 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15840062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26764956 15840062 Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w budynku bez windy, wybudowanym z cegły w 1992 roku.Lokalizacja: ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (9 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1992