• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Czaplinek Jaśminowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jaśminowa i Czaplinek

Znaleźliśmy 2,504 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Zachodniopomorskie

15883149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673552 15883149 Na sprzedaż nowoczesne, mieszkanie dwupoziomowe, położone w niskim budynku z 2019 roku przy ul. Szybowcowej .Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne w cenie nieruchomości . Teren wspólnoty ogrodzony i zamknięty ( brama na pilota ) , ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

789 000 PLN (9 282 zł/m2)

3
1
85 m2
2019
15888732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27821984 15888732 Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,12 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze. Kluczowe informacje:Powierzchnia: 50,12 m²Piętro: 1 Liczba pokoi: 3Czynsz: ok 500 zł (w zależności od liczby osób )do mieszkania przynależy piwnica M...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

375 000 PLN (7 482 zł/m2)

3
1
50.12 m2
1980
15724459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24656609 15724459 Oferta sprzedaży mieszkania - Stołczyn, Szczecin Parametry nieruchomości Powierzchnia: 36,94 m²Liczba pokoi: 1Piętro: 1 z 2Typ kuchni: AneksRynek: PierwotnyStan nieruchomości: Idealny Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronna, bezczynszo...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

313 000 PLN (8 473 zł/m2)

1
-
36.94 m2
2023
15850829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* całoroczny luksusowy apartament z basenem 27009107 15850829 apartament w Mielnie nad morzem inwestycyjny z basenem Twój prywatny kurort i gotowa inwestycja w jednym - luksusowy apartament między morzem a jezioremWyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię zapach sosnowego lasu i rześka, nadmorska bryza. Robi...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

690 000 PLN (19 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2024
15883663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675383 15883663 Funkcjonalne mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji – ul. Ziemowita Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie położone w położone w nadodrzańskiej części Szczecina, w sąsiedztwie zieleni, terenów spacerowych i infrastruktury przemysłowe...

Szczecin (Golęcino) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

329 000 PLN (6 004 zł/m2)

2
1
54.8 m2
1920
15857085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113306 15857085 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15840062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26764956 15840062 Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w budynku bez windy, wybudowanym z cegły w 1992 roku.Lokalizacja: ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (9 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1992
15798082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26161407 15798082 Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicyKołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłodze ok. 60 m2) położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy. Od...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

466 000 PLN (9 510 zł/m2)

1
1
49 m2
1899
15777265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25733216 15777265 Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, KołobrzegCena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnychKsięga wieczysta: tak, bez ob...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
15661859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23489316 15661859 Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy.Budynek został wzniesiony w okresie przedwojennym z czerwonej cegły a w latach 2005 do 2006 roku...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15627271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22779183 15627271 Cena do negocjacji !!!Polecam na sprzedaż dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym o pow. 32,23 m2, położony na 1 piętrze w hotelu DIVA SPA w Kołobrzegu.Lokal umeblowany i wyposażony - wszystko wliczone w cenę nieruchomości.DIVA SPA to nowoczesny h...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

490 000 PLN (15 313 zł/m2)

2
-
32 m2
2009
15624523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22705735 15624523 Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 300m!Na sprzedaż gustownie urządzony jednopokojowy apartament o pow. 31,99 m2 z dużym balkonem od strony zachodniej usytuowany na I piętrze w budynku z cichobieżną windą z 20...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

570 000 PLN (18 387 zł/m2)

1
1
31 m2
2016