• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Koszalin

Znalezionych ofert: 78

15820235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna kawalerka | Do własnej aranżacji 26651267 15820235 Na sprzedaż przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,80 m², położone przy ul. Okulickiego w Koszalinie. Nieruchomość idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie do remontu, co daje możliwość urządzenia go dokładnie we...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

1
1
30 m2
1974
15691226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24013381 15691226 NOWA, NIŻSZA CENANa sprzedaż bardzo przytulna kawalerka znajdująca się w budynku z 2000 r., na drugim piętrze w centrum Koszalina pryz ul. Spółdzielczej. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie.W skład mieszkania wchodzi:- salon- kuchnia z oknem,-...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

1
-
35 m2
2000
15895315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne, przytulne mieszkanie na start 27961972 15895315 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania 2-pokojowego, położonego na 3. piętrze w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul. Staffa. Mieszkanie wyróżnia się praktycznym układem po...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

279 000 PLN (8 719 zł/m2)

2
1
32 m2
1973
15883787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRZENNE MIESZKANIE W CENTRUM KOSZALINA 27675726 15883787 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu rodzinnego o powierzchni 121,42 m², położonego na 3. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Dworcowej w centrum Koszalina, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przes...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

869 500 PLN (7 186 zł/m2)

4
2
121 m2
1920
15895314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym 27961969 15895314 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na 1. piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie. To propozycja dla osób poszukujących mieszkania w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem pomi...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

319 000 PLN (7 089 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15881972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzenne mieszkanie z potencjałem 3 pokoje 27653432 15881972 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania w Koszalinie, położonego na I piętrze w bloku z lat 70., stanowiącego idealną propozycję dla rodziny poszukującej komfortowej przestrzeni do życia z możliwością a...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

377 000 PLN (6 614 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15893191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27903033 15893191 Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z loggią w ścisłym centrum - 1 Maja!Przedstawiamy przytulne dwupokojowe własnościowe mieszkanie o 2-stronnej ekspozycji okiennej, umiejscowione na czwartym piętrze bloku, znajdującego się w centralnej części Koszalina, ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

269 000 PLN (6 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15856705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27103238 15856705 Rewelacja – 2-pokojowe mieszkanie na Przylesiu w świetnym standardzie - Wańkowicza!Przedstawiamy elegancko i nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na drugim piętrze bloku, umiejscowionego na genialnym pod względem i...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15852840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27041774 15852840 Duża kawalerka na śródmieściu – Koszalin, ul. Głowackiego !Prezentujemy dochodową inwestycję zlokalizowaną na zacisznym osiedlu, jednak w pobliżu centrum, przy ul. Głowackiego w Koszalinie!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZEUnikalna nieruchomość ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

239 000 PLN (7 967 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15815196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638401 15815196 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem – Reymonta!Przedstawiamy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze bloku, mieszczącego się w centralnej części Koszalina, przy ul. W. Reymonta.Nieruchomość o dwustronnej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

319 000 PLN (7 780 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15504784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20033626 15504784 Przytulna kawalerka umeblowana w przyjemnej lokalizacji – Lechicka!Przedstawiamy przestronne 1-pokojowe mieszkanie z niewielkim balkonem, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego na znajdującym się w niewielkiej odległości od centrum osiedlu z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15881606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641297 15881606 TYLKO U NAS – przestronne 3-pokojowe mieszkanie – Powstańców Wielkopolskich!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszej ofercie rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o komfortowej powierzchni 64,1m2, leżące na parterze wieżowca, usytuowanego w s...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

385 000 PLN (6 016 zł/m2)

3
1
64 m2
-