• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Koszalin Sygietyńskiego

Znalezionych ofert: 0

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sygietyńskiego

Znaleźliśmy 78 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Koszalin Zachodniopomorskie

15800816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26222418 15800816 Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły przy ul. Bałtyckiej w Koszalinie. Do mieszkania przynależy loggia oraz piwnica. Lokal jest dwustronn...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

439 000 PLN (8 591 zł/m2)

3
1
51.1 m2
1965
15866168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27313711 15866168 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni ok. 20 m², który dzięki swojemu układowi sprawdzi się idealnie jako inwestycja pod wynajem lub jako własna pr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

199 000 PLN (9 980 zł/m2)

1
1
19.94 m2
2021
14655478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 31359 14655478 REZERWACJANa sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 76,63 m2 znajdujące się na Osiedlu Przylesie w Koszalinie. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą:- 2 pokoje,- salon z aneksem kuchennym,...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 021 000 PLN (13 434 zł/m2)

3
-
76 m2
2019
15856705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27103238 15856705 Rewelacja – 2-pokojowe mieszkanie na Przylesiu w świetnym standardzie - Wańkowicza!Przedstawiamy elegancko i nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na drugim piętrze bloku, umiejscowionego na genialnym pod względem i...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15852840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27041774 15852840 Duża kawalerka na śródmieściu – Koszalin, ul. Głowackiego !Prezentujemy dochodową inwestycję zlokalizowaną na zacisznym osiedlu, jednak w pobliżu centrum, przy ul. Głowackiego w Koszalinie!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZEUnikalna nieruchomość ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

239 000 PLN (7 967 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15815196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638401 15815196 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem – Reymonta!Przedstawiamy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze bloku, mieszczącego się w centralnej części Koszalina, przy ul. W. Reymonta.Nieruchomość o dwustronnej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (8 024 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15504784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20033626 15504784 Przytulna kawalerka umeblowana w przyjemnej lokalizacji – Lechicka!Przedstawiamy przestronne 1-pokojowe mieszkanie z niewielkim balkonem, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego na znajdującym się w niewielkiej odległości od centrum osiedlu z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15864008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27260959 15864008 Ustawne 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze – Wańkowicza! TYLKO U NAS!Prezentujemy WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE ! - dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na dogodnej kondygnacji – bo 2 piętrze– czteropiętrowego bloku, położonego przy ul. Wańkowicza, w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (6 385 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15846833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26895881 15846833 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Przylesiu – Jana Pawła II !Przedstawiamy niepowtarzalną okazję inwestycyjną – dwupokojowe mieszkanie z całym wyposażeniem, umiejscowione na 7 piętrze budynku z windą, znajdującego się w rejonie z najcieka...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (6 962 zł/m2)

2
1
53 m2
-
15815197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638402 15815197 Przytulne umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Ratajczaka!Przedstawiamy ofertę DOSTĘPNĄ TYLKO W NASZYM BIURZE ! Położone na II piętrze 4-piętrowego bloku, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu z pełną infrastrukturą w pobliżu centr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (8 306 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15851701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27017999 15851701 Koszalin os. Przylesie ul. Melchiora WańkowiczaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,10 m, położone na I piętrze w budynku z lat 70, wykonanym w technologii murowanej.Lokal przeszedł generalny remont. W mieszkaniu została wymieniona inst...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

370 000 PLN (8 043 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15812186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26468371 15812186 Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość położoną w Koszalinie przy ulicy Generała Józefa Hallera, na osiedlu Patio Apartaments, na drugim piętrze w budynku z windą. To idealna oferta, dla osób poszukujących gotowego do wprowadzenia mieszkania...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

479 999 PLN (10 219 zł/m2)

2
1
46.97 m2
2023