• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Międzywodzie Szkolna

Znalezionych ofert: 1

15611396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22430448 15611396 Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 26 m², zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy detal. Mieszkanie usytuowane na parterze prestiżowego apartamentowca, zaledwie 400 metrów od morza. To idealne miejsce zarówno do całorocznego ...

Międzywodzie, Szkolna

550 000 PLN (21 351 zł/m2)

1
1
25.76 m2
2022