• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Mierzyn

Znalezionych ofert: 18

15740208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24949877 15740208 Posiadamy do sprzedaży duże mieszkanie z olbrzymim potencjałem, znajdujące się na Mierzynie.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, co pośród niskiej zabudowy oferuje przyjemne widoki na zieleń. Okolica spokojna, ale dobrze skomunikowana. Lokaliza...

Mierzyn, Topolowa

779 000 PLN (6 815 zł/m2)

4
1
114.3 m2
2010
15885306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27722683 15885306 Na sprzedaż bezczynszowy, apartament czteropokojowy położony na pograniczu Mierzyna i Gumieniec. Do nieruchomości przynależy ogród o pow. ok. 120m2 oraz dwa miejsca parkingowe w cenie. Budynek z 2026 roku, kameralny tylko cztery rodziny, każdy loka...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

880 000 PLN (10 864 zł/m2)

4
1
81 m2
2026
15889242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846220 15889242 Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 39,31 m2 usytuowane na parterze zadbanego budynku z 1996 roku, zlokalizowanego w cichej części Mierzyna pod Szczecinem. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ! Na powierzchnię nieruchomości (pi...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

499 999 PLN (12 719 zł/m2)

2
1
39.31 m2
1996
15802329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26263393 15802329 Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfort oraz nowoczesne rozwiązania.Powierzchnia mieszkania obej...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

788 736 PLN (10 400 zł/m2)

3
-
75.84 m2
2025
15882645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671293 15882645 Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z dopasowaniem się do gustu poprzedniego właściciela!Świetna lokalizacja,...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

544 390 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49.49 m2
2026
15883571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675262 15883571 Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z dopasowaniem się do gustu poprzedniego właściciela!Świetna lokalizacja,...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

457 184 PLN (11 200 zł/m2)

2
-
40.82 m2
2025
15883340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674889 15883340 Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z dopasowaniem się do gustu poprzedniego właściciela!Świetna lokalizacja,...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

715 936 PLN (10 400 zł/m2)

3
-
68.84 m2
2026
15886845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27768914 15886845 Na sprzedaż bezczynszowy, apartament czteropokojowy położony na pięrwszym piętrze w niskim budynku na pograniczu Mierzyna i Gumieniec. Do nieruchomości przynależy ogród o pow. ok. 80m2 oraz dwa miejsca parkingowe w cenie. Budynek z 2026 roku, kamer...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

880 000 PLN (10 772 zł/m2)

4
1
81.69 m2
2026
15831001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26684867 15831001 Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, pięciopokojowe w stanie deweloperskim na popularnym osiedlu w Szczecinie Apartament z wyjściem na ogród o pow. 100m2Inwestycja zakończona, mieszkanie gotowe do wydania.Na powierzchnię użytkową 103,58m2,3m2 składa...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

994 368 PLN (9 600 zł/m2)

5
1
103.58 m2
2025
15827764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26589932 15827764 Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe w stanie deweloperskim w niskim budynku z winą na Mierzynie. Apartament znajduje się na ostatnim trzecim piętrze ( brak sąsiada nad głową ). Winda zjeżdża do hali z miejscami parkingowymi.Na powierzchnię 68,4m2 sk...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

715 936 PLN (10 400 zł/m2)

3
1
68.84 m2
2026
15827761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26590068 15827761 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie.Mieszkanie znajduje się na ostatnim trzecim piętrze ( brak sąsiada nad głową ).Winda zjeżdża do hali z miejscami parkingowymi.Na powierzchnię użytkową 40,8m...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

449 020 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
40.82 m2
2026
15827734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589311 15827734 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie.Mieszkanie z wyjściem na ogród o pow. ok 55 m2Na powierzchnię użytkową 49,9 składają się: salon z aneksem kuchennym o pow. 27m2 pokój o pow. 12,5m2łazienka z...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

554 288 PLN (11 200 zł/m2)

2
1
49.49 m2
2026