• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Mieszkowice Sienkiewicza Henryka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sienkiewicza, Mieszkowice i Henryka

Znaleźliśmy 2,488 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Zachodniopomorskie

15882672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27672696 15882672 Lokalizacja ma znaczenie, dlatego nie rezygnuj z komfortu i zamieszkaj na Szczecińskim Pogodnie! Wszędzie blisko, szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szybki dojazd do centrum miasta oraz na obrzeża, a jednocześnie cisza i s...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

839 000 PLN (11 470 zł/m2)

3
-
73.15 m2
2019
15798703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26178975 15798703 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 120 m2 położony w dzielnicy Kołobrzegu-Podczele na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 1934 roku po generalnym remoncie. Lokal składa się z dwóch oddzielnych, dwupokojowych i funkcjonalnych m...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (6 500 zł/m2)

4
-
120 m2
1934
15540274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20831844 15540274 !! UWAGA - NOWA CENA !!obniżka o 45 000 zł !Przedmiotem oferty jest 4.pokojowe, 2.poziomowe mieszkanie o powierzchni 108,20 m2, znajdujące się na 3.piętrze niskiego budynku z 2000 r na Osiedlu Majowym w prawobrzeżnej części Szczecina. Pierwotnie mi...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

785 000 PLN (7 255 zł/m2)

4
1
108.2 m2
2000
15500823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19943738 15500823 Przedstawiamy państwu ofertę nowych mieszkań w Trzebiatowie na nowo -powstającym osiedlu.Osiedle zamknięte, składa się z 23 budynków , w każdym budynku 4 mieszkania dwu i trzy pokojowe.Mieszkanie dwu - poziomowe o powierzchni 65,21m2składa się z :PAR...

Trzebiatów (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

439 000 PLN (6 754 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15403914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17776834 15403914 Apartament usytuowany w nowym budynku na Wyspie Solnej.Doskonała lokalizacja, ekspozycje na południe- zachód.Dwa duże balkony, Stan deweloperski - możliwość zamówienia wykończenia pod klucz, - Trzy standardy - osobna wycena.Budynek gotowy do odbioru ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

930 000 PLN (14 531 zł/m2)

3
-
64 m2
2025
15092423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 9624960 15092423 Nowy apartament w nowoczesnym budynku z basenem, siłownią i strefą relaksu.Budynek usytuowany na Wyspie Solnej - w centrum miasta a mimo tego cisza i spokój.Nowoczesny budynek z basenem, sauną , siłownią i SPA - posiada dwie windy oraz halę garażową....

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

678 000 PLN (16 537 zł/m2)

2
-
41 m2
2022
12548163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 858157 12548163 Słoneczne, bardzo ładne i atrakcyjne mieszkanie na kołobrzeskiej Starówce, ok 50 m od Ratusza (ok 950 m od morza). POKÓJ DZIENNY : panele, okna pcv + rolety, tynk gipsowy (malowany farbą ecru). - Umeblowanie i wyposażenie pozostawiane w cenie : 2 kar...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (10 400 zł/m2)

3
-
75 m2
2002
15883941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27686681 15883941 Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy.Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na podłogach panele, ściany malowane. Łazienka z oknem. Kuchnia z ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (9 306 zł/m2)

2
1
41.37 m2
1900
15728160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24738419 15728160 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą garderobą i ogródkiem, oferowane w stanie deweloperski, położone na 3. piętrze nowego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się szczecińskiej dzielnicy Łasztownia. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 52,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

709 749 PLN (13 550 zł/m2)

2
1
52.38 m2
2024
15888863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27830890 15888863 Są domy, które robią wrażenie od pierwszego spojrzenia. Ten w Charzynie (osiedle Vilpark) łączy nowoczesną, minimalistyczną bryłę z wnętrzem pełnym światła: wysoki salon i duże przeszklenia budują przestrzeń, którą czuć od razu po wejściu. To propozy...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

1 049 000 PLN (11 042 zł/m2)

3
1
95 m2
2020
15887092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776684 15887092 Na sprzedaż2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Gryfinie przy ulicy Krasińskiego.Położone na zielonym osiedlu , z licznymi miejscami parkingowymi, placem zabaw i sklepami.Oferta skierowana również do obywateli spoza UE.Mieszkanie -49,50 składa się z 2...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

350 000 PLN (7 071 zł/m2)

2
-
49.5 m2
1930
15857546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27124030 15857546 Stargard Starówka 2 pokoje 32,5 m² 1 piętro balkon francuskiNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5 m², położone na 1 piętrze w budynku zlokalizowanym na stargardzkiej Starówce.To propozycja dla osób szukających mieszkania w bardzo d...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

276 000 PLN (8 625 zł/m2)

2
1
32 m2
1975