• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Niekłończyca Skwer Niepodległości

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Skwer, Niepodległości i Niekłończyca

Znaleźliśmy 2,513 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Zachodniopomorskie

15797822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26155826 15797822 Na sprzedaż mieszkanie na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, 2 km od molo, w pobliżu Bazyliki, ratusza, Muzeum Oręża Polskiego oraz rzeki Parsęty....

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (9 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1980
15895298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961779 15895298 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 2 piwnice, 55m², PogodnoSpółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dostępne również dla osób spoza UE!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 2 piętrze, w jednej z najbardzie...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15883464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675222 15883464 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina.Mieszkanie położone jest na 7 piętrze ocieplonego wieżowca z 1985 roku. Na powierzchnię około 37 m2 składają się:- salon o pow około 16 m2- sypialni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 900 PLN (10 808 zł/m2)

2
1
37 m2
1985
15883201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673650 15883201 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15877585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27573937 15877585 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15843518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26807678 15843518 Stare Miasto w Szczecinie. Wyjątkowa oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w okolicach Placu Orła Białego. To rzadka i prestiżowa lokalizacja, która łączy historyczny klimat z pełną infrastrukturą miejską. Oferta dostę...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (10 370 zł/m2)

3
1
61.62 m2
1960
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15745789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25065570 15745789 Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026!2- pokojowe mieszkanie 6.9 na VI piętrzePowierzchnia mieszkania - 37,82 m2 Słoneczny balkon od strony południowy - wschód o powierzchni 10.02 m2Wild Pearl to prawdziwa perł...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

673 952 PLN (18 215 zł/m2)

1
1
37 m2
2025
15866353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27318751 15866353 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15855954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27081883 15855954 Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks Podczele – Kołobrzeg blisko plażyNa sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m², położony na 1. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Feniks przy ul. Poleskiej 12 w Podczelu (Kołobrzeg). Lokal znajd...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

545 160 PLN (15 576 zł/m2)

2
1
35 m2
2017
15853962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065293 15853962 Wild Pearl – luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy „pod klucz”2-pokojowy lokal użytkowy II piętropowierzchnia: 46,84 m²balkon: 8,92 m², ekspozycja północ–zachódwykończenie w pakiecie COMFORT – pachnie nowością, gotowy do zamieszkani...

865 000 PLN (18 804 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15885886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743535 15885886 Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony w kołobrzeskim Podczelu – dzielnicy, która jest prawdziwą oazą spokoju. To miejsce słynie z pięknej, kameralnej plaży oraz bliskości terenów zielonych Ekoparku, idealnych na spacery i wycieczki rowerowe.Apar...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (14 875 zł/m2)

2
1
40 m2
2019