• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Niekanin Radosna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Radosna i Niekanin

Znaleźliśmy 2,502 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Zachodniopomorskie

15857085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113306 15857085 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15840062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26764956 15840062 Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w budynku bez windy, wybudowanym z cegły w 1992 roku.Lokalizacja: ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (9 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1992
15798082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26161407 15798082 Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicyKołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłodze ok. 60 m2) położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy. Od...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

466 000 PLN (9 510 zł/m2)

1
1
49 m2
1899
15777265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25733216 15777265 Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, KołobrzegCena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnychKsięga wieczysta: tak, bez ob...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
15661859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23489316 15661859 Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy.Budynek został wzniesiony w okresie przedwojennym z czerwonej cegły a w latach 2005 do 2006 roku...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15627271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22779183 15627271 Cena do negocjacji !!!Polecam na sprzedaż dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym o pow. 32,23 m2, położony na 1 piętrze w hotelu DIVA SPA w Kołobrzegu.Lokal umeblowany i wyposażony - wszystko wliczone w cenę nieruchomości.DIVA SPA to nowoczesny h...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

490 000 PLN (15 313 zł/m2)

2
-
32 m2
2009
15624523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22705735 15624523 Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 300m!Na sprzedaż gustownie urządzony jednopokojowy apartament o pow. 31,99 m2 z dużym balkonem od strony zachodniej usytuowany na I piętrze w budynku z cichobieżną windą z 20...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

570 000 PLN (18 387 zł/m2)

1
1
31 m2
2016
15480788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19516984 15480788 Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 22,41 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza.Apartament, zarządzany jest przez czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA.Lokal umeblowany i wyposażony w standardzie hotelowym ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

385 000 PLN (17 500 zł/m2)

1
-
22 m2
2009
15292268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14949500 15292268 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60 m2 położone na II piętrze w budynku bez windy Budynek mieszkalny, murowany z cegły, IV kondygnacyjny po kompletnej i gruntownej modernizacji w 1994 roku.W ostatnich latach przeprowadzono remonty, m.in. u...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

380 000 PLN (10 270 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15235992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13492108 15235992 WIDOK NA MORZETOP LOKALIZACJA w USTRONIU MORSKIM20 m od plaży.Przedstawiam Państwu apartament o powierzchni 48,64 metrów kwadratowych, położony w kameralnym i urokliwym Ustroniu Morskim przy ul. Okrzei na pierwszym piętrze w budynku z windą.Link do f...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 350 000 PLN (28 125 zł/m2)

2
-
48 m2
2021
15078109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8998697 15078109 Kołobrzeg na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 84,92 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na Starówce.Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na III piętrze w budynku bez windy wybudowanym z cegły w 1987 rokuNa podwórku przed ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

690 000 PLN (8 214 zł/m2)

4
-
84 m2
1987
14853397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3432947 14853397 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone o powierzchni użytkowej 38,75m2 (całkowita powierzchnia około 52m2) usytuowane na IV piętrze w samym sercu kołobrzeskiej starówki. Mieszanie składające się z salonu z aneksem kuchennym,...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

619 000 PLN (16 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1999