• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Nowogard Warszawska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Warszawska

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Nowogard Zachodniopomorskie

15747479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25093240 15747479 https:www.kerner-nieruchomosci.plPolecamy Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Apartament - Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone III piętrze w budynku wielorodzinnym (bloku) o powierzchni użytkowej: 40,38 m2 w centrum Nowogardu. Mieszkanie składa się ...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

325 000 PLN (8 125 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15779329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25771271 15779329 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,17 m², położone przy ulicy Bohaterów Warszawy 503 w Nowogardzie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowo wydzielo...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

289 000 PLN (5 335 zł/m2)

2
-
54.17 m2
1950
15894928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27951996 15894928 Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 69 m2 blisko lasu.Przepiękne widoki zapewnia balkon. Mieszkanie jasne z oknami na dwie strony świata.Lokal usytuowany na trzecim piętrze z czterech w ocieplonym budynku.Nieruchomoś...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

399 000 PLN (5 758 zł/m2)

3
1
69.3 m2
1980
15810674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26415849 15810674 Oferta sprzedaży 2 mieszkania w DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ położonego w centrum Nowogardu.Budynek z bardzo dużymi możliwościami, do remontu - aranżacja wg własnych potrzeb.To doskonała nieruchomość dla rodziny 2+2 oraz nadająca się na siedzibę firm...

Nowogard, Bohaterów Warszawy

399 500 PLN (4 255 zł/m2)

4
2
93.9 m2
1945
15707651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24324822 15707651 Mieszkanie 64 m² – centrum Nowogardu, 150 m od jezioraNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,11 m², usytuowane na parterze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Nowogardu – zaledwie 150 metrów od jeziora! Świetna lokalizacja i duży...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

339 000 PLN (5 288 zł/m2)

2
-
64.11 m2
1950