• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Pobierowo Grunwaldzka

Znalezionych ofert: 1

15882711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673286 15882711 Wspaniały apartament 2- pokojowy z balkonem ok. 14m2, położony w malowniczej nadmorskiej miejscowości, nieopodal zejścia na plażę ok. 200m oraz w odległości 1,4km największego hotelu nadmorskiego Gołębiewski z licznymi atrakcjami typu baseny, SPA, be...

Pobierowo, Grunwaldzka

590 000 PLN (18 154 zł/m2)

2
1
32.5 m2
2018