• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Police

Znalezionych ofert: 44

15893218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27904207 15893218 SUPER LOKALIZACJARozkładowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 2 piętrze ocieplonego bloku. W pokojach na podłogach panele, ściany gładzone i malowane. W kuchni na podłodze terakota , ściany gładzone i malowane z paskiem glazury. W przedpokoju na podł...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

469 000 PLN (7 583 zł/m2)

3
-
61.85 m2
1985
15883599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675116 15883599 Oferuję na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w Policach, na zielonym osiedlu Gryfitów.W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz obiekty użyteczności publicznej, blisko do szkół.Na powierzchnię 47,9...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

449 000 PLN (9 370 zł/m2)

3
1
47.92 m2
1975
15890155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27873402 15890155 Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu Police, Osiedle Dąbrówka I 61,76 m²Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie o dużej powierzchni 61,76 m² na 2. piętrze w niskim bloku— to idealn...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

379 000 PLN (6 137 zł/m2)

3
1
61.76 m2
1935
15721340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24602247 15721340 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - kawalerka 32,29 m2 na ostatnim 8 piętrze, z niezaburzonym widokiem na las i Police. Blok posiada wyremontowaną windę z 2016 roku.Mieszkanie wymaga generalnego remontu, ale okna są plastikowe z 2008 roku, ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

249 000 PLN (7 711 zł/m2)

1
1
32.29 m2
1979
15886483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27758527 15886483 NOWA NIŻSZA CENANa sprzedaż bardzo ładne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 61,47 m², położone na parterze docieplonego czteropiętrowego budynku w Policach przy ul. Zamenhofa.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchen...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

499 000 PLN (8 118 zł/m2)

3
-
61.47 m2
1989
15883679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675399 15883679 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2004 roku. Lokal znajduje się w samym centrum nowej części Polic, przy ulicy Robotniczej w Szczecinie.Doskonały dostęp do infrastruktury...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

475 000 PLN (9 065 zł/m2)

3
1
52.4 m2
2004
15771311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25576529 15771311 Na sprzedaż własnościowe, gotowe do wprowadzenia i zamieszkania, 3. pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na 6. piętrze wysokiego bloku.Nieruchomość znajduje się w centrum nowej części Polic, na terenie atrakcyjnie zlokalizowanego osiedla Gryf...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

510 000 PLN (8 293 zł/m2)

3
1
61.5 m2
1976
15765297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25468707 15765297 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,49 m2, na które składają się: salon z aneksem kuchennym (25,37 m2), dwie sypialnie, łazienka, przedpokój oraz antresola o powierzchni 43,55 m2, na której można zaaranżować kolejne dwa pokoj...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

755 477 PLN (7 300 zł/m2)

3
1
103.49 m2
2020
15889732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27860468 15889732 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTo przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m² znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 1979 roku. Nieruchomość składa się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Do mieszkania przynależy balkon oraz pi...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

600 000 PLN (8 219 zł/m2)

4
-
73 m2
1979
15882989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673440 15882989 Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim – PoliceNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30m², położone na 2. piętrze nowo wybudowanego budynku w Policach.Lokal składa się z:• salonu z aneksem kuchennym - 21.77 m²• osobnej sypialni ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

286 405 PLN (8 350 zł/m2)

2
1
34.3 m2
2025
15883263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674814 15883263 Oferujemy do sprzedania słoneczne, mieszkanie na drugim piętrze, niskiego budynku czteropiętrowego, przy ulicy Wyszyńskiego 2004 roku w Policach.Nieruchomość usytuowana w centrum Polic na przeciwko galerii Hosso.Na powierzchnię 36,70m2 składają się:-...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

335 000 PLN (9 128 zł/m2)

2
-
36.7 m2
2004
15885721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27739787 15885721 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w idealnym stanie – dostępne od ręki!Oferujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość przeszła generalny remont i została wykończona z db...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

510 000 PLN (9 623 zł/m2)

2
1
53 m2
2000