• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Sarbinowo

Znalezionych ofert: 29

15751177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25138631 15751177 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (przeznaczenie mieszkalne) o powierzchni ok. 61 m2 na pierwszym piętrze budynku z 2010 r. na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Sarbinowie.Obiekt położony w odległości ok. 300 m do morza. W obiekcie cichobieżna winda....

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

565 000 PLN (9 322 zł/m2)

2
1
60.61 m2
2010
15593650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22033517 15593650 Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata!Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą naturą jak również komfort zamieszkania dzięki przemyślanym ro...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

822 585 PLN (15 665 zł/m2)

3
1
52.51 m2
2024
15593654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22033515 15593654 Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata!Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą naturą jak również komfort zamieszkania dzięki przemyślanym ro...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

605 780 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
43.27 m2
2024
15556052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21124652 15556052 Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni ok. 32 m2 na parterze budynku z 2011 r. na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Sarbinowie Obiekt położony w odległości ok. 300 m do morza. Zaciszne miejsce zdala od nadmorskiego zgiełku turystów. Teren z...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

429 000 PLN (13 486 zł/m2)

2
1
31.81 m2
2011
15593652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22033510 15593652 Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata!Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą naturą jak również komfort zamieszkania dzięki przemyślanym ro...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

613 205 PLN (14 548 zł/m2)

2
1
42.15 m2
2024
15861087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu plaży 27197395 15861087 Luksusowy apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu lasu o powierzchni 49,70m2 z tarasem 63,40m2.Sarbinowo - komfort i luksus na bałtyckim wybrzeżu. Zamknięty teren zapewnia prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenie jest rowerownia  oraz ...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 095 885 PLN (22 365 zł/m2)

2
1
49 m2
2026
15861088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu plaży 27197394 15861088 Luksusowy apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu lasu o powierzchni 41,98m2 z tarasem 23,60m2.Sarbinowo - komfort i luksus na bałtyckim wybrzeżu. Zamknięty teren zapewnia prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenie jest rowerownia  oraz ...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

925 659 PLN (22 577 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15715171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24484111 15715171 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy apartament o pow. 47,53 m2, położony w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo idealna inwestycja z gwarantowanym dochodem! Lokal składa się z trzech komfortowych pokoi, urządzonych w nowoczesnym stylu, i znajduje...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

739 000 PLN (15 723 zł/m2)

3
1
47 m2
2020
15761107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25371866 15761107 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

295 317 PLN (9 900 zł/m2)

2
1
29.83 m2
2025
15761093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25371867 15761093 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

426 987 PLN (9 900 zł/m2)

3
1
43.13 m2
2025
15761102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25371871 15761102 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

514 375 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
41.15 m2
2025
15761099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25371869 15761099 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

369 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.83 m2
2025