• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Suchań Kwiatowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Suchań i Kwiatowa

Znaleźliśmy 2,514 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Zachodniopomorskie

15896559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982599 15896559 Na sprzedaż prezentuję mieszkanie o powierzchni 61,74 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy Matejki w Szczecinku. W budynku znajdują się tylko dwa lokale mieszkalne, co gwarantuje mieszkańcom dużą prywatność i spokój.B...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

439 000 PLN (7 197 zł/m2)

3
1
61 m2
1930
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930
15884533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27706544 15884533 Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich atrakcji miasta.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

735 000 PLN (26 650 zł/m2)

1
1
27.58 m2
2023
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15851953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27022987 15851953 Sprzedam apartament w Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu na ul. Obrońców Westerplatte. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wyposażony i umeblowany. Znajduje się na 3 piętrze.W obiek...

Kołobrzeg (Port) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 479 000 PLN (39 984 zł/m2)

3
-
62 m2
2007
15895298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961779 15895298 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 2 piwnice, 55m², PogodnoSpółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dostępne również dla osób spoza UE!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 2 piętrze, w jednej z najbardzie...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15883464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675222 15883464 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina.Mieszkanie położone jest na 7 piętrze ocieplonego wieżowca z 1985 roku. Na powierzchnię około 37 m2 składają się:- salon o pow około 16 m2- sypialni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 900 PLN (10 808 zł/m2)

2
1
37 m2
1985
15883201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673650 15883201 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15877585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27573937 15877585 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15843518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26807678 15843518 Stare Miasto w Szczecinie. Wyjątkowa oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w okolicach Placu Orła Białego. To rzadka i prestiżowa lokalizacja, która łączy historyczny klimat z pełną infrastrukturą miejską. Oferta dostę...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (10 370 zł/m2)

3
1
61.62 m2
1960
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017