• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 183

15883303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674853 15883303 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Szczecina. Wymarzona lokalizacja 250m do Filharmonii Szczecińskiej, 300m do Galerii Kaskada, 650m do Zamku Książąt Pomorskich i Opery na Zamku, 1,5km do st...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 963 zł/m2)

3
1
60.12 m2
1960
15889580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27854142 15889580 Na sprzedaż komfortowa kawalerka z balkonem w centrum Szczecina – idealna do zamieszkania lub pod inwestycjęOferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 40,90 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecina. W skład nieruch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (14 670 zł/m2)

1
1
40.9 m2
2018
15631189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22866646 15631189 Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o pow. około 63 m2 na I piętrze w kamienicy - dzielnica śródmieściecentrum - w którego skład wchodzą:- pokój dzienny z balkonem i oknami skierowanymi na ulicę- pokój sypialnia z okna...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
63.4 m2
1930
15648999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23287615 15648999 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy nieopodal Urzędu Miejskiego, na czwartym piętrze. Wszystkie okna wychodzą na zadbane podwórko od wewnętrznej strony kami...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (9 952 zł/m2)

2
1
48.23 m2
2025
15795247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26092685 15795247 Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu.Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc.Pokój dla dziecka zrobiony tematyczny według Maincraft, widocz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (11 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15795261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26092784 15795261 Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu.Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc.Pokój dla dziecka zrobiony tematyczny według Maincraft, widocz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (11 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15711330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24396515 15711330 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy nieopodal Urzędu Miejskiego, na czwartym piętrze. Wszystkie okna wychodzą na zadbane podwórko od wewnętrznej strony kami...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (9 952 zł/m2)

2
1
48.23 m2
2025
15728160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24738419 15728160 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą garderobą i ogródkiem, oferowane w stanie deweloperski, położone na 3. piętrze nowego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się szczecińskiej dzielnicy Łasztownia. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 52,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

709 749 PLN (13 550 zł/m2)

2
1
52.38 m2
2024
15734501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24829892 15734501 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, ogródkiem i balkonem, oferowane w stanie deweloperski, położone na 3. piętrze nowego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się szczecińskiej dzielnicy Łasztownia. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 090 494 PLN (14 062 zł/m2)

3
1
77.55 m2
2024
15827130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26626880 15827130 Przy Parku Żeromskiego 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,2 m2 na wysokim parterze kamienicy, idealne również na działalność np. kancelarię, notariat, biuro rachunkowe. Blisko przystanek komunikacji tramwajowej linii 5 i 11. OPIS MIESZKANIA: Wy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (7 407 zł/m2)

4
1
97.2 m2
1930
15883078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673652 15883078 Przepiękne 2- pokojowe mieszkanie na I piętrze kamienicy o powierzchni 77,56 m2 z balkonem wychodzącym na piękne magnolie, położone przy Złotym Szlaku Al. Papieża Jana Pawła II, w okolicy Urzędu Miejskiego w Szczecinie. Istnieje możliwość wykonania 3...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

775 000 PLN (9 992 zł/m2)

2
1
77.56 m2
1930
15888621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818692 15888621 Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament o pow. 108 m2 w Centrum miasta na 3 piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Andersa Na powierzchnię nieruchomości składają się:- pokój dzienny (z możliwością utworzenia aneksu kuchennego) około 70 m2- syp...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 180 000 PLN (10 926 zł/m2)

2
1
108 m2
2010