• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Duńska

Znalezionych ofert: 6

15802317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26263007 15802317 Wyjątkowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie z tarasem!Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia blisko natury z wygodą szybkiego dojazdu do centrum – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie ...

Szczecin (Warszewo), Duńska

639 000 PLN (13 279 zł/m2)

2
1
48.12 m2
2012
15626215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22737559 15626215 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach.Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy.Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec.Powierzchnia mieszkania to 70m2, na nią składają się dwie sypialnie, salon z balk...

Szczecin (Warszewo), Duńska

795 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
1
68.79 m2
2006
15882790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673368 15882790 Zapraszam do zakupu pięknie urządzonego mieszkania na Warszewie!Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Duńskiej, w cichym miejscu. Z dala od hałaśliwej głównej ulicy, a zarazem blisko do całej infrastrukturu niezbędnej do życia.Usytuowanie na parterz...

Szczecin (Warszewo), Duńska

680 000 PLN (13 255 zł/m2)

3
1
51.3 m2
2000
15882730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673217 15882730 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie idealne dla rodziny.LOKALIZACJAZielone, dobrze rozplanowane osiedle na Warszewie.W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, punkty użyteczności publicznej.Do Centrum 4,5 km. Dobra komuni...

Szczecin (Warszewo), Duńska

949 000 PLN (10 515 zł/m2)

4
2
90.25 m2
2009
15503224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19994617 15503224 Do sprzedaży przestronny 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament znajdujący się w 4-lokalowym budynku wybudowanym w 2003r., położonym w drugiej linii zabudowy w dzielnicy Warszewo. Na I poziomie znajdują się:- przestronny salon o pow. ponad 40m2, z wyjśc...

Szczecin (Warszewo), Duńska

1 590 000 PLN (10 930 zł/m2)

4
1
145.47 m2
2003
15882614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671262 15882614 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania bez skosów o powierzchni całkowitej ~ 87,43 m², położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże Warszewo Szczecin, znajdującego się w nowym budynku, wybudowanym w 2021 r. na trzec...

Szczecin (Warszewo), Duńska

1 145 000 PLN (13 096 zł/m2)

4
1
87.43 m2
2021