• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Pogodno

Znalezionych ofert: 46

15882735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673233 15882735 Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w niskim, zadbanym bloku w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina – Pogodnie. Lokal usytuowany jest na wygodnym drugim piętrze.Układ pomieszczeń:Przestronny salo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (8 708 zł/m2)

2
1
38.93 m2
1930
15882997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673186 15882997 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzoziemców),1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w uroczym zakątku Pogodna. Budynek zadbany, klatka schodowa wyremontowana, czysta, a tere...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

1
1
27 m2
1972
15882623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671271 15882623 Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Szczecinie. Opis nieruchomości:Powierzchnia: 54 m²Piętr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

498 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
54 m2
1936
15889599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27855442 15889599 Oferuję na sprzedaż ciekawe mieszkanie 2 pokojowe do odświeżenia, kuchnia do remontu, bardzo atrakcyjnie położone lokalizacja cicha, spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejskiej.Lokal...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (9 481 zł/m2)

2
1
44.3 m2
1920
15891249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893193 15891249 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – Pogodno, ul. Popiełuszki.Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, otoczonym zielenią, idealnym dla osób ceniących...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (12 839 zł/m2)

3
-
62.23 m2
2018
15711040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24390947 15711040 W ofercie sprzedaży nietuzinkowe 2 poziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Wojska Polskiego.Mieszkanie składa się: Na I poziomie Z dużego salonu z aneksem kuchennym, oraz małej łazienki z wc. W salonie na podłodze panele, ściany wygładzo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (10 310 zł/m2)

3
2
87.2 m2
2002
15885236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27721012 15885236 Na granicy Pogodna i Śródmieścia 4 pokojowe mieszkanie 78,17 m2 położone na III piętrze budynku IV piętrowym z cegły. Piechotą kilka minut do Jasnych Błoni, blisko komunikacja miejska. Ładny widok z okien. Instalacje elektryczne wymienione, okna trzy...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (8 315 zł/m2)

4
1
78.17 m2
1940
15882672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27672696 15882672 Lokalizacja ma znaczenie, dlatego nie rezygnuj z komfortu i zamieszkaj na Szczecińskim Pogodnie! Wszędzie blisko, szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szybki dojazd do centrum miasta oraz na obrzeża, a jednocześnie cisza i s...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

839 000 PLN (11 470 zł/m2)

3
-
73.15 m2
2019
15627141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22773558 15627141 Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych preferencji.Jasność i przestrz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 966 zł/m2)

2
-
59 m2
1945
15506952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20090352 15506952 Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych preferencji.Jasność i przestrz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 966 zł/m2)

2
-
59 m2
1945
15828403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26591910 15828403 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w niskim budynku z cegły na Pogodnie. Do mieszkania przynależy ogród o powierzchni ok 40m2 oraz duża piwnica o pow. ok 8m2.Najważniejsze atuty : wymieniona instalacja elektryczna na...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (10 390 zł/m2)

2
1
52.84 m2
1960
15810675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26415847 15810675 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą – Pogodno, ul. Reduty OrdonaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m², położone w niskim bloku z 1995r. (budynek z cegły z termoizolacją) - na jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczeci...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (11 656 zł/m2)

1
1
34.23 m2
1995