• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 41

15883451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675178 15883451 Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem .Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w wysokim bloku z płyty z la...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1970
15876067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27529631 15876067 Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem .Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w wysokim bloku z płyty z la...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1970
15819210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589572 15819210 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, przynależy piwnica, oraz możliwość zakupu z garażem ( szczegóły w opisie)położone na parterze w spokojnej i zielonej części osiedla Pomorzany przy ul. 9 Maja.Obecnie zamieszkują Najemcy, ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (10 640 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1971
15882663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671311 15882663 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,1 m², usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 60., w cichej i spokojnej części Pomorzan. Salon z wyjściem na balkon francuski,Sypialnia (w kwadracie),Oddzielna kuchnia wyposażona w niezbędne...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (11 040 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1964
15882916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673308 15882916 Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 położone w dzielnicy Pomorzany.Zdjęcia obrazują faktyczny stan mieszkania wraz z wyposażeniem ujętym w cenie nieruchomości.Lokal usytuowany na czwartym piętrze w ocieplony...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (11 654 zł/m2)

2
1
37.67 m2
1974
15715814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24501616 15715814 Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w niskim budynku z cegły.W skład mieszkania wchodzą :- 3 pokoje,- kuchnia,- łazienka,- garderoba,- przedpokój.Obecnie jeden pokój został podzielony i wyodrębniono garderobę - można rozebrać ścianki (karto...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 000 PLN (7 918 zł/m2)

3
1
61.76 m2
1960
15887621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27788323 15887621 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Budynek w całości po generalnym remoncie, zrobiona klatka schodowa. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego budyn...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (10 622 zł/m2)

2
-
52.25 m2
1930
15883025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673270 15883025 Oferta na wyłączność, tylko u nas.Doskonałe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Pomorzan z miejscem postojowym w garażowisku podziemnym za dodatkowe 70.000zł.W skład mieszkania wchodzi: duży pokój z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia, ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (9 652 zł/m2)

2
-
57.5 m2
2006
15888369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810886 15888369 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Polecam na sprzedaż mieszkanie, w pełni rozkładowe z dużym balkonem, zlokalizowane na szczecińskich Pomorzanach. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji, szkoły, sklepów. Mieszkanie o powierzchni użytko...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (9 448 zł/m2)

2
1
42.23 m2
1985
15581235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21795296 15581235 TYLKO U NAS - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,8 m², zlokalizowane na 6. piętrze w nowym bloku z 2023 roku na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia od zaraz, co czyni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (16 291 zł/m2)

2
-
48.8 m2
2023
15888849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830510 15888849 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie usytuowane przy pętli tramwajowej Pomorzany.Parter, do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie gazowe (piecyk) Dach i rury w całym pionie budynku wymienione.Mieszkanie jest gotowe do ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (5 868 zł/m2)

2
-
68 m2
1960
15888592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27817560 15888592 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany.Mieszkanie położone jest na 6 piętrze ocieplonego wieżowca z 1980 roku. Na powierzchnię około 47 m2 składają się:- salon o pow. około 15 m2- sypi...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

500 000 PLN (10 638 zł/m2)

3
1
47 m2
1980