• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecinek Chełmińska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chełmińska

Znaleźliśmy 38 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Szczecinek Zachodniopomorskie

15779202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25768784 15779202 Na sprzedaż gustowne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,68 m² w kamienicy przy ulicy WARCISŁAWA IV w Szczecinku – idealne miejsce do życia w świetnej cenie ! Nieruchomość składa się z 3 pokoi, otwartej widnej kuchni, łazienki i przedpokoju. W...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

375 000 PLN (4 955 zł/m2)

3
1
75.68 m2
-
15304182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15263365 15304182 Nieruchomość blisko parku i jeziora w dobrej lokalizacji Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze przy ulicy Limanowskiego 3. Nieruchomość o powierzchni 84.06 m 2 .Na metraż ten składają się 3 pokoje ,duża kuchnia z ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

329 000 PLN (3 917 zł/m2)

3
1
84 m2
1936
15688056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z potencjałem k. Szczecinka 23978224 15688056 Marzysz o własnym kącie lub szukasz opłacalnej inwestycji? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kompaktowego mieszkania, idealnego pod wynajem lub jako pierwsze M. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy pod miastem. Główne cechy: - L...

Skotniki (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

105 000 PLN (3 750 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15814583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671078 15814583 Szukasz stylowego wnętrza, którego utrzymanie kosztuje mniej niż abonament za telefon?Odkryj wyjątkowe mieszkanie w cichej enklawie tuż przy parku i jeziorze. To idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od zgiełku miasta, nie rezygnując z dostęp...

Szczecinek, Kościuszki

490 000 PLN (6 282 zł/m2)

3
1
78 m2
1935
15866396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320654 15866396 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 zlokalizowane jest na III piętrze w budynku, położonym przy ulicy Warcisława IV w Szczecinku.Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta ! Jezioro i Park zaledwie kilka minut spacerem.W pobliżu mieszkania...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

390 000 PLN (6 610 zł/m2)

3
1
59 m2
1979
15827812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26633336 15827812 W tym mieszkaniu poczujesz się jak w domu jednorodzinnym!Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 135,10 m2, zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Kopernika. To doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, pr...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

548 000 PLN (4 059 zł/m2)

5
2
135 m2
2006
15784366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25851188 15784366 Na sprzedaż oferuję komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 113,16 m², położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z 2007 roku, zlokalizowanego w centrum Szczecinka przy ul. Reja. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym teren...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

788 000 PLN (6 973 zł/m2)

5
1
113 m2
2007
15774965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25660653 15774965 Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku przy ulicy Bartoszewskiego w Szczecinku. To przestrzeń, która dzięki swojemu układowi i położeniu daje ogromny potencjał do stworzenia w...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

330 000 PLN (7 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15520819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20393887 15520819 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51.20m2 położone przy ulicy Gabriela Narutowicza w Szczecinku. Przestronny salon z balkonem sprawdzi się idealnie do spędzania wolnej chwili relaksując się przy widocznym przez duże okna zachodzie słońca. Dodatko...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

279 000 PLN (5 449 zł/m2)

2
1
51.2 m2
1984
15848347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935938 15848347 Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w Szczecinku przy ul. Armii Krajowej.Lokal o powierzchni 37,65 m² usytuowany jest na parterze i składa się z jasnego, słonecznego salonu, ustawnej sypialni, kuchni, łazienki z WC wyposa...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15883186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673621 15883186 Marzysz o wnętrzu skrojonym na miarę?To dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,3 m² to idealna baza pod Twój projekt. To czyste płótno, które zamienisz w wymarzony dom lub zyskowną inwestycję.W skład mieszkania wchodzą:Salon: słoneczny i ustawny, z ...

Szczecinek, Lwowska

295 000 PLN (6 237 zł/m2)

2
1
47.3 m2
1980
15882939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673357 15882939 Szukasz balansu między miejskim rytmem a domowym wyciszeniem? To mieszkanie o powierzchni 54,4 m² na 3. piętrze łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością, będąc idealnym wyborem dla pary, małej rodziny lub pod zyskowny wynajem.Dlaczego warto tu za...

Szczecinek, 1-go Maja

364 000 PLN (6 691 zł/m2)

2
1
54.4 m2
1988