• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Troszyn

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Troszyn

Znaleźliśmy 2,502 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Zachodniopomorskie

15839046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737494 15839046 Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE o pow. 112,46 m2 z wydzielonymi dwoma lokalami !!!Główne atuty nieruchomości:- MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE- DUŻY METRAŻ 112,46 M2- DWA WYDZIELONE MIESZKANIA Z OSOBNYMI WEJŚCIAMI - FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ - JAS...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

419 000 PLN (3 741 zł/m2)

3
2
112 m2
1936
15682654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23883803 15682654 Na sprzedaż  4-pokojowe duże mieszkanie o powierzchni 87,67 m2 położone 300 m od morza!!!!!!IDEALNE POD INWESTYCJĘ !!! Główne atuty nieruchomości:- 300 M OD PLAŻY- W POBLIŻU PARK NADMORSKI- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- KILKA MINUT DO CENTRUM- DOSKONAŁA ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (7 471 zł/m2)

4
1
87 m2
1936
15306772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15353745 15306772 Wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum miasta Kołobrzeg !!!Główne atuty nieruchomości:- NISKI CZYNSZ 615 ZŁ- DOBRA INWESTYCJA POD WYNAJEM - BLISKOŚĆ SZKOŁY, PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA- W PEŁNI  URZĄDZONE  I WYPOSAŻONE- OSO...

Kołobrzeg (Millenium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (7 582 zł/m2)

2
1
79 m2
1965
15889996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27866769 15889996 Na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane na spokojnym podmiejskim osiedlu.W skład mieszkania wchodzą :- salon z wyjściem na zadaszony taras i ogród od strony południowej,- aneks kuchenny oddzielony od salonu ścianą,- dwie syp...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

899 000 PLN (11 180 zł/m2)

3
1
80.41 m2
2011
15441981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18648168 15441981 Nieruchomość położona w pobliżu kompleksów leśnych z licznymi jeziorami .Zadbane mieszkanie znajduje się w budynku dwulokalowym. Na parterze 2 pokoje , kuchnia, łazienka (61.26m2), a na poddaszu pokój z kuchni ( do remontu o pow. 16,...

Pławno (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

195 000 PLN (2 496 zł/m2)

3
1
78.14 m2
1916
15883702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675421 15883702 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy o powierzchni 42,5 m², położone na parterze niskiego budynku z cegły z 2005 roku (budynek po odświeżeniu elewacji). To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję.Mieszkanie je...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2005
15722405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż Kołobrzeg ul. Zapleczna - centrum 24617265 15722405 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,80 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku bez windy. Budynek z cegły, wybudowany w 2004 roku. Budynek położony j...

Kołobrzeg (Centrum), Zapleczna

730 000 PLN (11 624 zł/m2)

3
1
62.8 m2
2004
15798703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26178975 15798703 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 120 m2 położony w dzielnicy Kołobrzegu-Podczele na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 1934 roku po generalnym remoncie. Lokal składa się z dwóch oddzielnych, dwupokojowych i funkcjonalnych m...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (6 500 zł/m2)

4
-
120 m2
1934
15540274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20831844 15540274 !! UWAGA - NOWA CENA !!obniżka o 45 000 zł !Przedmiotem oferty jest 4.pokojowe, 2.poziomowe mieszkanie o powierzchni 108,20 m2, znajdujące się na 3.piętrze niskiego budynku z 2000 r na Osiedlu Majowym w prawobrzeżnej części Szczecina. Pierwotnie mi...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

785 000 PLN (7 255 zł/m2)

4
1
108.2 m2
2000
15500823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19943738 15500823 Przedstawiamy państwu ofertę nowych mieszkań w Trzebiatowie na nowo -powstającym osiedlu.Osiedle zamknięte, składa się z 23 budynków , w każdym budynku 4 mieszkania dwu i trzy pokojowe.Mieszkanie dwu - poziomowe o powierzchni 65,21m2składa się z :PAR...

Trzebiatów (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

439 000 PLN (6 754 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15403914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17776834 15403914 Apartament usytuowany w nowym budynku na Wyspie Solnej.Doskonała lokalizacja, ekspozycje na południe- zachód.Dwa duże balkony, Stan deweloperski - możliwość zamówienia wykończenia pod klucz, - Trzy standardy - osobna wycena.Budynek gotowy do odbioru ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

930 000 PLN (14 531 zł/m2)

3
-
64 m2
2025
15092423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 9624960 15092423 Nowy apartament w nowoczesnym budynku z basenem, siłownią i strefą relaksu.Budynek usytuowany na Wyspie Solnej - w centrum miasta a mimo tego cisza i spokój.Nowoczesny budynek z basenem, sauną , siłownią i SPA - posiada dwie windy oraz halę garażową....

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

678 000 PLN (16 537 zł/m2)

2
-
41 m2
2022