• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Ustowo Cedrowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ustowo i Cedrowa

Znaleźliśmy 2,506 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Zachodniopomorskie

15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987
15441981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18648168 15441981 Nieruchomość położona w pobliżu kompleksów leśnych z licznymi jeziorami .Zadbane mieszkanie znajduje się w budynku dwulokalowym. Na parterze 2 pokoje , kuchnia, łazienka (61.26m2), a na poddaszu pokój z kuchni ( do remontu o pow. 16,...

Pławno (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

195 000 PLN (2 496 zł/m2)

3
1
78.14 m2
1916
15890417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876224 15890417 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie możliwości własnej aranżacji i dostosowania przestrzeni do indywidualny...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 378 zł/m2)

2
1
45.95 m2
1964
15890353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875847 15890353 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m², położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach: salon – 17,3 m² ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (7 629 zł/m2)

3
1
68.03 m2
1974
15807149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26363071 15807149 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum Szczecina.Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe Turzyn, uczeln...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 573 zł/m2)

2
1
47.53 m2
1920
15895526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962239 15895526 Na sprzedaż mieszkanie - osiedle Miodowy Dom, KołobrzegNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu Miodowy Dom w Kołobrzegu. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w odległości niecałego ki...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15895451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962238 15895451 Na sprzedaż mieszkanie - osiedle Miodowy Dom, KołobrzegNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu Miodowy Dom w Kołobrzegu. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w odległości niecałego ki...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2018
15740140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24947187 15740140 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego budynku.Na powierzchnię 44,87 m2 składają się:- dwa ustawne pokoje;- osobna kuchnia;- łazienka z oknem;- osobne WC;- przedpokój.Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego.Do mieszkani...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
44.87 m2
1920
15882864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673327 15882864 Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,47m2, położone na trzecim piętrze w 4 piętrowym bloku w Policach.Budynek jest w pełni docieplony i utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym. Budynek wyposażony w ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

385 000 PLN (7 200 zł/m2)

3
1
53.47 m2
1975
15894711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948439 15894711 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935
15896559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982599 15896559 Na sprzedaż prezentuję mieszkanie o powierzchni 61,74 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy Matejki w Szczecinku. W budynku znajdują się tylko dwa lokale mieszkalne, co gwarantuje mieszkańcom dużą prywatność i spokój.B...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

439 000 PLN (7 197 zł/m2)

3
1
61 m2
1930