• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Ustronie Morskie

Znalezionych ofert: 32

15635816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22946545 15635816 Oferuję na sprzedaż urokliwe mieszkanie nad morzem, na parterze z ogródkiem o pow. 41 m2. Położone w spokojnej okolicy z niską zabudową, na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie charakteryzuje się jednopoziomowym rozkładem, co zapewnia wygodne korzystanie z...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

669 000 PLN (12 865 zł/m2)

3
1
52 m2
2011
15235992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13492108 15235992 WIDOK NA MORZETOP LOKALIZACJA w USTRONIU MORSKIM20 m od plaży.Przedstawiam Państwu apartament o powierzchni 48,64 metrów kwadratowych, położony w kameralnym i urokliwym Ustroniu Morskim przy ul. Okrzei na pierwszym piętrze w budynku z windą.Link do f...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 350 000 PLN (28 125 zł/m2)

2
-
48 m2
2021
13689178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 1994013 13689178 TOP LOKALIZACJA - SAILOR - 10 m od plaży !!!Apartament posiada południowy układ okien.Ustronie Morskie na sprzedaż 2 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 40,97 m2 z miejscem postojowym, położony na I piętrze w nowoczesnym budynku z winą, wybudowa...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 200 000 PLN (30 000 zł/m2)

2
-
40 m2
2019
15226204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13232026 15226204 Ustronie Morskie ul. Chrobrego na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 51,80 m2 znajdujące się w trzyrodzinnej, przedwojennej kamienicy. Nieruchomość położona w urokliwej nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie, w bliskiej odległości ok....

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

569 800 PLN (11 173 zł/m2)

3
-
51 m2
1930
15877502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27571113 15877502 Apartament 3 pokojowy z widokiem na morze w pierwszej linii zabudowy, tuż przy wydmachGłówne atuty:#widok na morze#pierwsza linia zabudowy#w pełni wyposażony#możliwość kupna miejsca parkingowego#strefa spa i rekreacjiWyjątkowa oferta dla osób poszuku...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

799 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
1
47 m2
2017
15169618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11539662 15169618 Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie na nowym osiedlu z basenem, 500m od morza!Główne atuty nieruchomości:• APARTAMENT W TURYSTYCZNYM KURORCIE• WYKOŃCZONA W WYSOKIM STANDARDZIE• PODGRZEWANY BASEN, SIŁOWNIA, KORTY TENISOWE,...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

635 000 PLN (13 229 zł/m2)

2
1
48 m2
2020
15860904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27188678 15860904 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż komfortowy apartament 3-pokojowy o pow.. 53,16 m2 położony na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dostępem do prywatnego ogródka, który stanowi idealne miejsc...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

659 000 PLN (12 434 zł/m2)

3
1
53 m2
2019
15420444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18144778 15420444 Wypoczywaj i zarabiaj nad morzemNowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plażyW ofercie apartament o pow. 45,41m2 usytuowany na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windą W skład apartament...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

578 705 PLN (12 860 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15420448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18144777 15420448 Wypoczywaj i zarabiaj nad morzemNowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plażyW ofercie apartament o pow. 39,06m2 usytuowany na parterze z tarasem w 3 piętrowym apartamentowcu z windą W skład a...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

460 908 PLN (11 818 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
14470168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31285 14470168 Mieszkanie w kamienicy 150m od morzaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą:- 2 pokoje - widna kuchnia z oknem- łazienka z kabiną prysznicową - przedpokój Do ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

600 000 PLN (8 824 zł/m2)

2
-
68 m2
1930
15740421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24952539 15740421 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,3 m, położony w atrakcyjnej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od plaży. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w pełni umeblowanych i wyposażonych, dzięki czemu jest gotowe do n...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

532 100 PLN (17 165 zł/m2)

2
1
31 m2
2022
15419634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18125801 15419634 Wypoczywaj i zarabiaj nad morzemNowa inwestycja w Ustroniu Morskim z kompleksem Spa (jacuzzi, sauna, siłownia) 500 metrów od pięknej piaszczystej plażyW ofercie apartament o pow. 35,35m2 (1M6)usytuowany na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z win...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

431 270 PLN (12 322 zł/m2)

2
-
35 m2
2025