• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Warzymice Irysowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Irysowa

Znaleźliśmy 22 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warzymice Zachodniopomorskie

15882908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673290 15882908 Mieszkanie z balkonem – os. Kresy I, Warzymice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m², położone na parterze w niskim bloku na spokojnym osiedlu os. Kresy I w Warzymicach. Opis mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym osob...

Warzymice (Warzymice) (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

590 000 PLN (11 434 zł/m2)

2
1
51.6 m2
2014
15841802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26798152 15841802 Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwupoziomowego mieszkania usytuowanym na zamkniętym osiedlu Tęczowe Ogrody na szczecińskich Warzymicach.Świetna dla pary, rodziny z dzieckiem lub singla szukających bezpieczeństwa i dodatkowej przestrzeni w dobrze skomuni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

498 000 PLN (10 075 zł/m2)

3
1
49.43 m2
2007
15883091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673678 15883091 Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 74 m² (ok. 93 m² powierzchni całkowitej), położone na cenionym, zamkniętym osiedlu Tęczowym (2006 r.) w Warzymicach.Rozkład mieszkania: I poziom: przestronny salon z otwartą ku...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

859 000 PLN (9 237 zł/m2)

3
2
93 m2
2006
15575156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21643638 15575156 W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na zamkniętym osiedlu z ochroną. Nieruchomość znajduje się na Os. Różanym w Warzymicach. Mieszkanie o pow. 71,31 m2 składa się z :- pokoju dziennego połączonego z kuchnią z wyjściem na duży 12m2...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

899 000 PLN (12 598 zł/m2)

3
1
71.36 m2
2007
15824622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26621754 15824622 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 89 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na klimatycznym i zamkniętym osiedlu - Tęczowe Ogrody na Warzymicach.Nieruchomość o bardzo ciekawym rozkładzie pomieszczeń, funkcjonalni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

890 000 PLN (10 019 zł/m2)

4
1
88.83 m2
2009
15821176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26608318 15821176 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,35 m², zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Warzymice, ul. Sympatyczna.Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku z 2017 roku, co gwarantuje wysoki stand...

Warzymice, Sympatyczna

999 000 PLN (11 569 zł/m2)

5
1
86.35 m2
2017
15883063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673622 15883063 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort, prywatność oraz dostęp do własnej przestrzeni na zewnątrz. Mies...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

889 000 PLN (13 074 zł/m2)

3
2
68 m2
2018
15883634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675354 15883634 Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwupoziomowego mieszkania usytuowanym na zamkniętym osiedlu Tęczowe Ogrody na szczecińskich Warzymicach.Świetna dla pary, rodziny z dzieckiem lub singla szukających bezpieczeństwa i dodatkowej przestrzeni w dobrze skomuni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

498 000 PLN (10 075 zł/m2)

3
1
49.43 m2
2007
15822363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26610911 15822363 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, zadbane i bardzo funkcjonalne. Dwustronna ekspozycja okien ...

Warzymice, Tęczowe Ogrody

649 000 PLN (11 316 zł/m2)

3
1
57.35 m2
2009
15883855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27680353 15883855 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warzymicach-Tęczowe Ogrody. Nieruchomość znajduje się na II piętrze niskiego bloku(3 piętrowego). Do mieszkania przynależy balkon z wyjątkowym w...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

519 000 PLN (11 302 zł/m2)

2
1
45.92 m2
2007
15883595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675103 15883595 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na parterze niskiego bloku na os. Brzeziny w Warzymicach. Na powierzchnię 57,5m2 składa się:Salon z aneksem oraz wyjściem na ogród (120m)Sypialnia z wyjściem na ogródSypialniaNowoczes...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

799 000 PLN (13 905 zł/m2)

3
1
57.46 m2
2010
15883877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681496 15883877 Prywatny ogródek, zachodnia ekspozycja i spokojna okolica tuż przy Szczecinie – to mieszkanie łączy komfort życia poza miastem z szybkim dostępem do centrum. Przedstawiamy ofertę sprzedaży słonecznego, 2-pokojowego mieszkania na Osiedlu Brzeziny. ...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

530 000 PLN (12 799 zł/m2)

2
1
41.41 m2
2014