• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Warzymice Sympatyczna

Znalezionych ofert: 1

15821176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26608318 15821176 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,35 m², zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Warzymice, ul. Sympatyczna.Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku z 2017 roku, co gwarantuje wysoki stand...

Warzymice, Sympatyczna

999 000 PLN (11 569 zł/m2)

5
1
86.35 m2
2017