• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 498

15818631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26635619 15818631 Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. SzpitalnaZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o charakterze apartamentu o powierzchni 23,46 m, zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie Nad ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

295 000 PLN (12 826 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15884408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27700716 15884408 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 91,81 m, położone na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą na cenionym os. Bajkowe przy ul. Mazowieckiej.Nieruchomość znajduje się w południowo-zachodni...

Kołobrzeg (Bajkowe) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 299 000 PLN (14 275 zł/m2)

4
2
91 m2
2021
15866166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27313578 15866166 Mieszkanie nad morzem Podczele, KołobrzegNa sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą z 2024 roku. Lokalizacja zachwyca bliskością plaży oraz terenów rekreac...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

625 000 PLN (14 881 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15865121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27289073 15865121 Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w Kołobrzegu przy ul. Gryfitów nr. 3 w nowoczesnej inwestycji Oaza z 2011 roku. Mieszkanie oddalone jest od morza tylko 1,5 kmLokal mieszkalny o powierzchni 74,62 m znajduje s...

Kołobrzeg (Oaza) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

790 000 PLN (10 676 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15865109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27288842 15865109 Apartament inwestycyjny DIVA SPA 300 m od morza zachodni balkon Na sprzedaż 2-pokojowy wyposażony, apartament o pow. 39,8 m położony na VII piętrze w hotelu **** DIVA SPA w Kołobrzegu. Bardzo dobra lokalizacja:ok. 300 m do plaży, bezpośrednio przy...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

625 000 PLN (16 026 zł/m2)

2
1
39 m2
2009
15861639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208662 15861639 Mieszkanie w centrum miasta do morza ok. 1,4 km.Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m2 położone na IX piętrze w budynku z windą z lat 80 -tych z tzw. wielkiej płyty.Budynek jest po termomodernizacji wykonanej w 2020 r (został docieplony st...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15856094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27083084 15856094 Polecam na sprzedaż, bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,52 m2. położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą.LOKALIZACJA - Osiedle mieszkaniowe Kołobrzeg Ogrody ul. Chodkiewicza, wybudowane w latach 90 - tych ...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

570 000 PLN (10 556 zł/m2)

2
1
54 m2
1990
15851700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27017998 15851700 Oferujemy Państwu na sprzedaż ładny 2 pokojowy apartament o pow. 42 m2, usytuowany na II piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022 r.Budynek Baltic Marina Residence znajduje się w zachodniej części Kołobrzegu, naprzeciw portu jachtowego i portu ry...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

710 000 PLN (16 905 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15835872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26705636 15835872 Na sprzedaż atrakcyjny apartament z widokiem na park nadmorski tylko 300 m od morza ! Kołobrzeg ulica Spacerowa Polecam komfortowy apartament 1-pokojowy położony w prestiżowej dzielnicy portowej, przy ulicy Spacerowej w Kołobrzegu w bezpośrednim sąsi...

Kołobrzeg (Portowa) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (16 528 zł/m2)

1
1
36 m2
2006
15807095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26361595 15807095 Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 , blisko plaży Osiedle Pogodne, Kołobrzeg ul. Wylotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania położonego w prestiżowej, zachodniej dzielnicy Kołobrzegu przy ul. Wylotowej. To idealna...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

720 000 PLN (14 694 zł/m2)

2
1
49 m2
2014
15777265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25733216 15777265 Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, KołobrzegCena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnychKsięga wieczysta: tak, bez ob...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
15661859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23489316 15661859 Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy.Budynek został wzniesiony w okresie przedwojennym z czerwonej cegły a w latach 2005 do 2006 roku...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

3
-
66 m2
-