• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 505

15789937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25951001 15789937 Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na Międzyzdrojemieszkanie w pełni wyposażone i ładnie wykończone składa się z salonu i aneksu kuchennego z bezpośrednim wyjściem na balkon, dodatkowo łazienka i sypialnia z garderobą również ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

699 000 PLN (15 973 zł/m2)

2
1
43.76 m2
2019
15789938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25951002 15789938 Kawalerka położona na 4 piętrze na Starym Mieście przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o powierzchni 23 m kw. plus piwnica. Czynsz do zarządcy to 230 zł w tym woda ciepła, zimna, ogrzewanie, wywóz śmieci i opłaty administracyjne. Lokal wymaga ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN (8 043 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15786341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25906823 15786341 O inwestycjiWypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metró...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

613 964 PLN (14 580 zł/m2)

2
1
42.11 m2
2026
15787231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25921550 15787231 O inwestycjiWypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metró...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

472 910 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
36.1 m2
2026
15767118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25517625 15767118 1 pokojowe mieszkanie o pow. 23,20 m2, położone na niskim parterze. Dodatkowo w użytkowaniu pozostaje komórka lokatorska o pow. 7,5 m2 umiejscowiona w odrębnym budynku jednokondygnacyjnym. Lokalizacja śródmiejska dzielnica miasta ul. Trzebiatowska, z...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

300 000 PLN (12 931 zł/m2)

1
1
23.2 m2
1930
15767052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25517072 15767052 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament w malowniczej dzielnicy Podczele w Kołobrzegu, zaledwie krótki spacer od morza i piaszczystej plaży. Nieruchomość o powierzchni 48 m² to idealne miejsce dla osób ceniących sob...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

325 000 PLN (6 771 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15787143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25917498 15787143 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 119,29 m² (w tym piwnica 17,4 m²), położone na pierwszym piętrze wyjątkowej, dwupiętrowej kamienicy w atrakcyjnej części Wałcza przy ulicy Piłsudskiego. To przestrzeń z duszą, idealna dla osób ce...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

449 000 PLN (3 764 zł/m2)

4
1
119.29 m2
-
15772022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25599198 15772022 Na sprzedaż dwupokojowe spółdzielczo-własnościowe mieszkanie z KW do remontu o powierzchni 38 m², zlokalizowane w Świnoujściu przy ulicy Grunwaldzkiej . Cena do negocjacji. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku i posiada funkcjonalny układ, i...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

355 000 PLN (9 342 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15600518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22197966 15600518 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w bloku w miejscowości Ginawa, gmina Węgorzyno, woj. zachodniopomorskie.Nieruchomość położona w spokojnej, pełnej zieleni okolicy z szybkim i wygodnym dostępem do miasta (9 km. do Drawska Pomorskiego, ...

Ginawa (Ginawa) (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

140 000 PLN (2 414 zł/m2)

3
1
58 m2
-
15785318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25872863 15785318 Jedna z perełek Wałcza – apartament z widokiem na jezioro w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Plac Polski 3 w miejscowości Wałcz. To jedno z najpiękniejszych miast Pomorza Zachodniego, nazywane często miastem między jeziorami. Malowniczo położone pomi...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

447 000 PLN (13 464 zł/m2)

2
1
33.2 m2
2018
15483664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19574535 15483664 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji BIVALVI w samym sercu Kołobrzegu tuż przy plaży! Proponujemy Państwu zamieszkanie w butikowych apartamentach, które są budowane w znakomitej lokalizacji. Zabytkowa, przedwojenna zabudowa...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

484 566 PLN (18 637 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15738212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24903859 15738212 Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie usytuowane na parterze, nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z windą z 2021r. Budynek wyposażony w windę, bez barier architektonicznych. Osiedle Unii Europejskiej to cicha i przyja...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

680 000 PLN (11 508 zł/m2)

3
1
59.09 m2
2021