• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie Goleniów

Znalezionych ofert: 63

15889780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861261 15889780 Zapraszamy Oferta dotyczy sprzedaży DOMU JEDNORODZINNEGO na os. Helenów, gm. Goleniów.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (w trakcie wykańczania), wybudowany w technologii tradycyjnej według indywidualnego projektu. Ch...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

799 000 PLN (8 030 zł/m2)

4
1
99.5 m2
2026
15448003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18781058 15448003 Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowy obiekt w Goleniowie popularny Pub „ Kameralna.”Istnieje możliwość zmiany sposobu użytkowania obiektu na dom jednorodzinny, wolnostojący.Obiekt w zakresie jakim działał dotychczas jest do użytku od zaraz.Miejsc...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

850 000 PLN (16 505 zł/m2)

2
-
51.5 m2
2001
15794303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26069249 15794303 2 pokojowe mieszkanie w Goleniowie na sprzedaż. Powierzchnia użytkowa - 50,72 m2 Zlokalizowane na 3 piętrze, na osiedlu bloków mieszkalnych.skład:* Salon, * sypialnia,* kuchnia,* łazienka,* osobne WC,* przedpokój,* balkon,* przynależna piwnica.Mieszk...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

428 000 PLN (8 438 zł/m2)

2
-
50.72 m2
1982
15883535 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27675223 15883535 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu wszechstronnego lokalu komercyjnego, zlokalizowanego w samym sercu Goleniowa przy ul. Konstytucji 3 Maja. Nieruchomość, dzięki swojej doskonałej lokalizacji oraz funkcjonalnemu rozkładowi, stanowi idealną propozyc...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

7 500 PLN (46 zł/m2)

11
-
162 m2
1975
15748251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25108323 15748251 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w promocyjnej cenie!Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,7 m², znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

395 100 PLN (9 708 zł/m2)

2
1
40.7 m2
2024
15759093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25335533 15759093 Na sprzedaż kawalerka w promocyjnej cenie!Oferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,1 m², znajdującą się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

314 100 PLN (9 785 zł/m2)

1
1
32.1 m2
2024
15831096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26686042 15831096 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w super cenie!Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,1m², znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

470 000 PLN (9 198 zł/m2)

2
1
51.1 m2
2024
15748248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25108322 15748248 Na sprzedaż kawalerkaOferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,3 m², znajdującą się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz.Główne informacje- ogrzewanie...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

369 000 PLN (11 424 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2024
15394965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17584726 15394965 Działka nr 20 o powierzchni 2948 m2 położona jest w Goleniowie niedaleko przejazdu kolejowego przy ul. Nowogardzkiej. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, według którego przeznaczona jest na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

206 360 PLN

-
-
2948 m2
-
15884165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695918 15884165 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15884145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695759 15884145 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15885965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27745043 15885965 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (5 333 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2025