• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie Mierzyn

Znalezionych ofert: 125

15883037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673568 15883037 Elegancki dom w zabudowie szeregowej Mierzyn gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji w Mierzynie. Nieruchomość wybudowana w 2005 roku, gruntownie wyremontowana w 2016 roku...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
2
120 m2
2005
15388426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17435954 15388426 Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w super lokalizacji w Mierzynie!Jeśli cenisz sobie:- Dobrze doświetlone pomieszczenia (duże witryny okienne)- Brak problemów z parkowaniem (przynależne miejsca parkingowe do lokali)- Mieszkanie w...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

839 000 PLN (7 156 zł/m2)

5
-
117.25 m2
2026
15764468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25449316 15764468 Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ.Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie deweloperskim.Na powierzchnię użytkową 153,60 m2 składają się:PARTER:- salon z ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 240 000 PLN (8 073 zł/m2)

5
-
153.6 m2
2025
15802329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26263393 15802329 Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfort oraz nowoczesne rozwiązania.Powierzchnia mieszkania obej...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

788 736 PLN (10 400 zł/m2)

3
-
75.84 m2
2025
15882645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671293 15882645 Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z dopasowaniem się do gustu poprzedniego właściciela!Świetna lokalizacja,...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

544 390 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49.49 m2
2026
15883571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675262 15883571 Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z dopasowaniem się do gustu poprzedniego właściciela!Świetna lokalizacja,...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

457 184 PLN (11 200 zł/m2)

2
-
40.82 m2
2025
15883340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674889 15883340 Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z dopasowaniem się do gustu poprzedniego właściciela!Świetna lokalizacja,...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

715 936 PLN (10 400 zł/m2)

3
-
68.84 m2
2026
15768559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25547093 15768559 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy, zlokalizowane w spokojnej i prężnie rozwijającej się miejscowości Mierzyn, w gminie Dobra – zaledwie kilka minut od granic Szczecina.Każdy lokal to funkcjonalna przestrzeń o powierzchni użytkowej 66,73 m² (ok. 7...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (10 653 zł/m2)

4
-
75 m2
2026
15704839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24270483 15704839 Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży działki budowlanej w Mierzynie powiat policki.Działka w otoczeniu zieleni ulica Ozdobna w sąsiedztwie działki zabudowane domami .Wydane bezterminowe warunki zabudowy :Wymagania dotyczące nowej zabudowy i zagospodaro...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

325 000 PLN

-
-
900 m2
-
15886845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27768914 15886845 Na sprzedaż bezczynszowy, apartament czteropokojowy położony na pięrwszym piętrze w niskim budynku na pograniczu Mierzyna i Gumieniec. Do nieruchomości przynależy ogród o pow. ok. 80m2 oraz dwa miejsca parkingowe w cenie. Budynek z 2026 roku, kamer...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

880 000 PLN (10 772 zł/m2)

4
1
81.69 m2
2026
15885306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27722683 15885306 Na sprzedaż bezczynszowy, apartament czteropokojowy położony na pograniczu Mierzyna i Gumieniec. Do nieruchomości przynależy ogród o pow. ok. 120m2 oraz dwa miejsca parkingowe w cenie. Budynek z 2026 roku, kameralny tylko cztery rodziny, każdy loka...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

880 000 PLN (10 864 zł/m2)

4
1
81 m2
2026
15831001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26684867 15831001 Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, pięciopokojowe w stanie deweloperskim na popularnym osiedlu w Szczecinie Apartament z wyjściem na ogród o pow. 100m2Inwestycja zakończona, mieszkanie gotowe do wydania.Na powierzchnię użytkową 103,58m2,3m2 składa...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

994 368 PLN (9 600 zł/m2)

5
1
103.58 m2
2025