• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 130

15893920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27922302 15893920 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m² na Osiedlu Letnim w Stargardzie.To propozycja dla osób, które szukają przestronnego, funkcjonalnego mieszkania. Lokal jest po remoncie, wykończony w nowoczesnym i przytulnym stylu, s...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

539 000 PLN (7 700 zł/m2)

4
1
70 m2
1987
15882986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673452 15882986 Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla osób ceniących wygodę oraz spokojną okolicę.ZAPRASZAM DO REZERWACJI KOLEJNEGO ETAPU! TERMIN WIOSNA 2027 Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim o powierzchni 122,5 m2 - powierzch...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

799 000 PLN (6 522 zł/m2)

5
2
122.5 m2
2025
15802373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26264155 15802373 Do wynajęcia mieszkanie 4pokojowe o powierzchni 102 m2 położone przy ul. Bydgoskiej w Stargardzie!!!W skład lokalu wchodzą:- umeblowany salon - 3 niezależne pokoje ( w pełni wyposażone )- łazienka z wanną oraz pralką- wyposażona kuchnia (sprzęt AGD,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

3 000 PLN (29 zł/m2)

4
-
102 m2
1970
15763567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25429749 15763567 Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 120,42 m², położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Stargardu.Lokal dotychczas pełnił funkcję salonu kosmetyczno-fryzjerskiego, dzięki czemu świetnie nadaje się zarówno na cele mieszka...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

635 000 PLN (5 273 zł/m2)

4
1
120.42 m2
1940
15823529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26620728 15823529 Na sprzedaż bardzo słoneczna kawalerka położona w atrakcyjnej lokalizacji na Starym Mieście.Mieszkanie doskonale doświetlone, z dużym potencjałem aranżacyjnym.Nieruchomość ma powierzchnie 26m2 i składa się z:- dużego pokoju z wnęką na łóżko z balkone...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

220 000 PLN (8 462 zł/m2)

1
1
26 m2
1976
15831067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26685962 15831067 Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku. Gotowe do zamieszkania - nie wymaga nakładów finansowych. Układ mieszkania:• salon jasny i przestronny, idealny do codziennego wypoczynku• o...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

425 000 PLN (8 164 zł/m2)

2
1
52.06 m2
-
15883267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674817 15883267 3 pokojowe mieszkanie 73,87 m² Stargard ul. Armii Krajowej balkon piwnica Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,87 m², położone w Stargardzie przy ul. Armii Krajowej, na 3. piętrze nis...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

557 000 PLN (7 540 zł/m2)

3
1
73.87 m2
1991
15893435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911251 15893435 Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję — i są takie, które mają klimat, charakter i sprawiają, że od pierwszego kroku czujesz się „u siebie”.Położone w odrestaurowanej, ocieplonej kamienicy w Stargardzie, zachwyca przestrzenią, światł...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

390 000 PLN (6 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1910
15774872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25659768 15774872 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m² położone na II piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Stargardu. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do odświeżenia lub niewielkiego remontu – daje duże możliwości aranżacyjne.Uk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

295 000 PLN (6 860 zł/m2)

2
1
43 m2
1971
15748060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25105236 15748060 Zielona Dolina – Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina – nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cichej dzielnicy Stargardu, z doskonałym dostępem do infrastruktury. Dojaz...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

618 760 PLN (6 975 zł/m2)

4
-
88.71 m2
2025
15560492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21328245 15560492 Ofertą jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 41,64m2.Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na Os. Zachód.W skład mieszkania wchodzą:- pokój dzienny z wyjściem na balkon- sypialnia- oddzielna ku...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

360 000 PLN (8 646 zł/m2)

2
1
41.64 m2
1973
15746872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089254 15746872 Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,87 m² - Osiedle Pyrzyckie.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,87 m², położonego na pierwszym piętrze w zadbanym budynku na ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

499 000 PLN (6 755 zł/m2)

3
1
73.87 m2
1990