• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 130

15885830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27742945 15885830 Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. Budynek o wysokim standardzie, z windą, eleganckimi klatkami schodowymi, całodobową ochroną i monito...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (66 zł/m2)

1
1
32 m2
2012
15841805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26798145 15841805 Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. Budynek o wysokim standardzie, z windą, eleganckimi klatkami schodowymi, całodobową ochroną i monito...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (66 zł/m2)

1
1
32 m2
2012
15883494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675159 15883494 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu pokoju nr.2 w 3-pokojowym mieszkaniu położonym przy ul. Mazurskiej.OPIS POKOJU: Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 20m2 znajdujący się w mieszkaniu położonym na drugim piętrze IV-piętrowej kamieni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (50 zł/m2)

1
1
20 m2
1930
15882927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673334 15882927 Do wynajęcia lokal o powierzchni 24,2m2 z witrynami na parterze w ciągu handlowym przy ryneczku Kilińskiego.Lokal obecnie jest podzielony na 2 niezależne gabinety, poczekalnie oraz zaplecze socjalne z toaletą. Istnieje możliwość przywrócenia pierwotn...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (99 zł/m2)

5
-
24.2 m2
1972
15887475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784203 15887475 Do wynajęcia nowoczesne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 41,91 m², położone w samym sercu Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Szczecińskich. Lokal oferuje widok na Odrę, co nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu.Mieszkanie wykończ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (107 zł/m2)

1
1
41.91 m2
2025
15831942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671237 15831942 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 66.7 m², położone na 1. piętrze przy Alei Jana Pawła II w centrum Szczecina. Lokal składa się z 2 pokoi i posiada wygodny układ pomieszczeń. Do mieszkania przynależy balkon, dodatkowym atutem jest możli...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
66.7 m2
1920
15882896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673253 15882896 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (91 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15887355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27781666 15887355 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz komunikacji miejskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego przejściowego, co sprawdzi się za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1940
15886175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27749831 15886175 To świetna oferta, szczególnie pod działalność taką jak przedszkole, żłobek, gabinety terapeutyczne czy biuro projektowe, biorąc pod uwagę układ pomieszczeń (duża sala na parterze i mniejsze pokoje na górze) oraz prestiżową lokalizację blisko Parku K...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (24 zł/m2)

8
3
208 m2
1980
14043236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20497 14043236 Niewielki lokal usługowy o powierzchni 18 m², położony w bliskim sąsiedztwie Placu Odrodzenia. Znajduje się w przyziemiu przedwojennej kamienicy, z wejściem bezpośrednio z ulicy. Lokal nadaje się na niewielką działalność handlową lub usługową.Lokal s...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
18 m2
1920
15645170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191661 15645170 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15645166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23191659 15645166 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
49 m2
2024