• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 146

15882734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673230 15882734 Urokliwe Mieszkanie w Centrum Szczecina!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 42 m², zlokalizowanego w sercu Szczecina, tuż przy znanej Kaskadzie. To urocze mieszkanie mieści się na czwartym piętrze stylow...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 450 PLN (59 zł/m2)

2
1
41.2 m2
1930
15889298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27846773 15889298 Przytulne małe mieszkanie do wynajęcia.Położone w sąsiedztwie parku i Wałów Chrobrego tuż obok teatru, mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, nie było zamieszkałe. Wyposażone jest we wszystkie potrzebne rzeczy. Wszystko w mieszkaniu jest nowe.Niski ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 PLN (78 zł/m2)

1
1
20.48 m2
-
15889246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27846230 15889246 Do wynajęcia lokal biurowy- mieszkalny o powierzchni 91,86 mkw zlokalizowane w apartamentowcu w centrum miasta okl. Pl Zgody.Mieszkanie- lokal znajduje się na drugim piętrze -budynek z windą.Dwa rozkładowe pokoje ( jeden z wyjściem na balkon) ,przest...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (38 zł/m2)

2
-
91.86 m2
1995
15580939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21780464 15580939 Do wynajęcia narożny lokal o powierzchni 136m2 na skrzyżowaniu ulic Krzywoustego i Królowej Jadwigi z wejściem z samego narożnika.Dwa przejścia dla pieszych wchodzą na wejście do lokalu .Lokal posiada duże przeszklenia i jest widny. Jest uchwała wsp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (37 zł/m2)

4
-
136 m2
1920
15888722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27821479 15888722 KAMIENICA NOVA ul. Langiewicza blisko Bramy Portowej, a jednocześnie Posejdona i centrum. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzne patio i nie słychać ruchu ulicznego. Do wynajęcia od zaraz umeblowany elegancki apartament na VI piętrze apartamentowc...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
1
38 m2
2012
15883021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673259 15883021 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15876996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27560274 15876996 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15865530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27302846 15865530 Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow . 50,53m2 . Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna sypialnia z duża szafą i duża łazienka z prysznicem. Pomieszczenia wysokie - nie m...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
50.53 m2
1930
15883293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674843 15883293 Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow . 50,53m2 . Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna sypialnia z duża szafą i duża łazienka z prysznicem. Pomieszczenia wysokie - nie m...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
50.53 m2
1930
15883079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673653 15883079 Przedstawiamy do wynajęcia ofertę lokalu (dostosowanego do prowadzenia gabinetów lekarskich) znajdującego się w centrum Szczecina tuż przy Deptaku Bogusława, Placu Zamenhoffa - bardzo rozpoznawalne i lubiane przez mieszkańców i firmy miejsce. W sąsie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 819 PLN (45 zł/m2)

11
-
129.32 m2
2008
15882731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673220 15882731 Oferta najmu lokalu użytkowego na parterze z wejściem prosto z ulicy, lokal znajduje się w najwyższym budynku w centrum Szczecina - Hanza Tower. Duże witryny! Miejsce na reklamę, która jest widoczna od strony ruchliwej ulicy.Lokal idealnie sprawdzi s...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

9 600 PLN (111 zł/m2)

11
-
86.27 m2
2020
15705519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24281016 15705519 Przedstawiamy ofertę lokalu biurowego do wynajęcia, znajdującego się w centrum Szczecina tuż przy Deptaku Bogusława, Placu Zamenhoffa - bardzo rozpoznawalne i lubiane przez mieszkańców i firmy miejsce. W sąsiedztwie znajdują się różne kancelarie, biu...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 525 PLN (45 zł/m2)

11
-
122.78 m2
2008