• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Niebuszewo

Znalezionych ofert: 16

15888206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806902 15888206 2-poziomowe mieszkanie przy Parku Kasprowicza ul. Zaciszna Jasne BłoniaNa wynajem klimatyczne, 2-poziomowe mieszkanie położone na poddaszu zadbanej kamienicy przy ul. Zacisznej - w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Szczecina, tuż przy Jasn...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
1
40.57 m2
1930
15890355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27875844 15890355 ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (77 zł/m2)

2
1
28.4 m2
1970
15882739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673244 15882739 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z balkonem typu loggia położonego przy ul. Naruszewicza w Szczecinie na osiedlu Niebuszewo-Bolinko.OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (40 zł/m2)

2
1
54.39 m2
1935
15882882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673212 15882882 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej przy ul. Bandurskiego w Szczecinie.OPIS MIESZKANIA:Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze w lll-piętrowym bloku. Jego całkowita powierzchnia wynosi 23,00 m2, jes...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
23 m2
1965
15888815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27827109 15888815 Oferujemy wygodne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące się na Niebuszewie tuż przy Parku Kasprowicza w oficynie kamienicy na pierwszym piętrze (cicho). Idealne dla singla lub pary, dla których ważna jest zarówno bliskość terenów ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (55 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15382211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17296866 15382211 Na wynajem 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku z lat 80 tych.Mieszkanie 3 pok. ok. 60m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni (pełne wyposażenie sztućce, szklanki ), przedpokój, łazienka.dodatkowo sł...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (43 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15882676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27672699 15882676 Oferujemy Państwu na wynajem halę magazynową w bardzo dobrej lokalizacji na oś Ks. Pomorskich. Budynek jest murowany o łącznej powierzchni 335 m2.Wysokośc hali 2,9 m. Całośc podzielona jest jest na 3 częsci : 37m2, 34m2 oraz 284 m2. W obiekcie z...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
335 m2
1980
15883454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675183 15883454 Polecamy znajdujące się na 4. piętrze bloku przestronne 3 pokojowe mieszkanie (67mkw) po gruntownym odświeżeniu. Mieszkanie: Powierzchnia: 67mkw Piętro: 4 Widna kuchnia po całkowitym remoncie – nowe meble. W kuchni znajduje się kuchenka ...

Szczecin (Niebuszewo), Ks. bpa Władysława Bandurskiego

3 000 PLN (45 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15883354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674904 15883354 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 20 m2 w Centrum miasta Atuty :- duża witryna - wejście bezpośrednio z poziomu chodnika, bez barier architektonicznych.- ogrzewanie SEC -sąsiedztwo innych lokali usługowych Opis:- lokal składa się z pomie...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
20 m2
1980
15883269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674819 15883269 Oferta wynajmu pawilonu handlowego Lokalizacja: Targowisko Manhattan, centralna część handlowa Szczecina. Ruch: Intensywny ruch klientów, sprzyjający wysokim obrotom. Opłaty: Czynsz najmu + opłata za prąd według zużycia. Udogodnienia: Toaleta na mi...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (118 zł/m2)

1
-
17 m2
1995
15883167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673581 15883167 Na wynajem oferuję bardzo ładne , rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem , mieszczące się na parterze czteropiętrowego bloku.Nieruchomość położona jest w cichej , zielonej okolicy co da spokój i komfort przyszłym najemcom.Mieszkanie o powierz...

Szczecin (Niebuszewo), Przyjaciół Żołnierza

2 600 PLN (42 zł/m2)

3
2
61.23 m2
1997
15883029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673283 15883029 Wynajmę lokal handlowo-usługowego-biurowego znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku o charakterze handlowo-usługowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 233,69m2, na co składa się: przestronny holl, 8 pomieszczeń biurowych (11,68m2, 15,13m2, 13,02m2,...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 500 PLN (32 zł/m2)

10
-
233.69 m2
1930