• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Pogodno

Znalezionych ofert: 23

15717183 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24528264 15717183 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno), Adama Mickiewicza

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15815848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671091 15815848 Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku z 2000r.Na powierzchnię 130m2 sk...

Szczecin (Pogodno), Henryka Rodakowskiego

7 000 PLN (54 zł/m2)

3
2
130 m2
2000
15883358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27674907 15883358 Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany na Pogodnie.Lokal o łącznej powierzchni 200 m² usytuowany jest na 3. piętrze budynku. Przestrzeń idealnie nadaje się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro projek...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
200 m2
1928
15882905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27673278 15882905 Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 160 m², położony w doskonałej lokalizacji na Pogodnie w Szczecinie.Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania dla rodziny, jak i na cele działalności...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (34 zł/m2)

5
2
160 m2
1980
15882804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673395 15882804 Pogodno, dwa pokoje, 39 m2, drugie piętro w domu jednorodzinnym. Lokal wyposażony w meble, łóżka szafa, krzesła. Umeblowanie widoczne na zdjęciach.Łazienka z kabiną natryskową, WC, umywalką, pralką. Na podłodze terakota, ściany w glazurze. Pokoje roz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (56 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15221728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 13098276 15221728 W ofercie widna, 30 metrowa kawalerka z prywatnym miejscem postojowym przy wejściu do budynku. Ładne, zielone osiedle przy ul. Horeszków w Szczecinie. Na nieco ponad 30 metrach mieści się wygodny hol, łazienka z wc, osobna i w pełni wyposażona kuchn...

Szczecin (Pogodno), Horeszków

1 800 PLN (60 zł/m2)

1
1
30.1 m2
2001
15674369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23725609 15674369 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15784539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25855576 15784539 Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie na Pogodnie w pobliżu jednostki NATO. Lokal jest świeżo wykończony, wyposażony i jeszcze nie zamieszkały. Powierzchnia mieszkania to 52m2, składa się na nią korytarz z dużą szafą garderobianą...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (54 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15628424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny gabinet 22805470 15628424 Budynek z windą, trzykondygnacyjny o powierzchni 450 m2 przeznaczony jest w całości na wynajem przygotowany m.in. na gabinety. Atrakcyjna, nowoczesna architektura. Teren posesji ogrodzony zamknięty i oświetlony. W projekcie przewidziano sześć miejsc...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

40 000 PLN (89 zł/m2)

1
-
450 m2
2024
15821121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26604833 15821121 Na wynajem trzypokojowe mieszkanie na Pogodnie - NAJEM OKAZJONALNYLOKALIZACJANieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojna okolica, bardzo dobra komunikacja z Centrum. W niedalekiej odległości znajdująsię sklepy, szkoła, uczelnie, r...

Szczecin (Pogodno), Klemensa Janickiego

2 500 PLN (43 zł/m2)

3
1
58 m2
1930
15808433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26391764 15808433 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 155,30 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Pogodno przy ulicy Romualda Traugutta.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja: To mie...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (32 zł/m2)

4
1
155.3 m2
1990