• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na wynajem Zachodniopomorskie Koszalin Pilsudskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pilsudskiego i Koszalin

Znaleźliśmy 28 podobnych ofert: Na wynajem domy - Zachodniopomorskie

15777168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25730931 15777168 Na wynajem część domu wolnostojącego przystosowanego do najmu dla pracowników.Dom trzykondygnacyjny, położony na działce o powierzchni 1070m2 składa się z:Na wynajem część parteru składającego się z:- 4 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedsionka, - k...

Załom (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

5 000 PLN (18 zł/m2)

11
4
284 m2
1950
15884988 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27715079 15884988 Domek po kapitalnym remoncie posadowiony na działce pow. ok. 150 m2 w miejscowości Gąsierzyno, gmina Stepnica, powiat goleniowski. Obok w sąsiedztwie stoi większy z dom ze wspólnym wjazdem na obie posesje.Do nieruchomości należy również część budynku...

Gąsierzyno (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
13345216 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 1636558 13345216 Dom zlokalizowany w Gryficach miasto powiatowe ze świetnym wypadem nad morze oraz do Szczecina i Koszalina. Znajduje się w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza. Wynajem możliwy od zaraz! Budynek składa się z dwóch kondy...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

14 000 PLN (88 zł/m2)

3
-
160 m2
2011
14597611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 147053 14597611 Na sprzedaż lub wynajem (koszt najmu 10000złm +koszty ogrzewania i licznikowe, kaucja 20000zł, możliwość zakwaterowania do 15 osób) posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzewo. Obecnie dom jest remon...

Węgorzyno (Cieszyno) (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

10 000 PLN (42 zł/m2)

5
-
240 m2
1940
15861537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27207772 15861537 Dom położony nad morzem w malowniczej miejscowości Wisełka, zaledwie 8 km od Międzyzdrojów, w sercu Wolińskiego Parku Narodowego. Do plaży zaledwie 800m dojście bardzo przyjemne przez las. Dom przeszedł w tym roku remont dachu oraz komina. Nieruchomo...

Wisełka (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

5 000 PLN (36 zł/m2)

4
3
140 m2
1930
15811538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26436038 15811538 Na wynajem dom wolnostojący składający się z dwóch mieszkań - łącznie 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki. Mieszkanie na wysokim parterze składa się z dwóch pokoi (16 i 15 m2), jeden przechodni, widnej kuchni (11), jadalni (5) i łazienki z wc (5). Mieszk...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 900 PLN (27 zł/m2)

4
2
181.41 m2
1930
15886175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27749831 15886175 To świetna oferta, szczególnie pod działalność taką jak przedszkole, żłobek, gabinety terapeutyczne czy biuro projektowe, biorąc pod uwagę układ pomieszczeń (duża sala na parterze i mniejsze pokoje na górze) oraz prestiżową lokalizację blisko Parku K...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (24 zł/m2)

8
3
208 m2
1980
15699256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 24164277 15699256 Przedstawiam Państwu ofertę świeżo wykończonego bliźniaka na Mierzynie. Znajduje się on na zamkniętym osiedlu z prywatnym stawem. Każdy z budynków usytuowany jest w sposób gwarantujący intymność oraz piękne widoki.Dom składa się z salonu połączonego ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

7 000 PLN (58 zł/m2)

4
2
120 m2
2024
15022382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 7136639 15022382 Wyłącznie w Naszym biurze.Dom do wynajęcia o całkowitej powierzchni 200 m2. Na całkowity metraż nieruchomości składają się:I kondygnacja: 2 pokoje, łazienka, kuchnia.II kondygnacja: pokój, łazienka, kuchnia.III kondygnacja: 4 pokoje, łazienka.Nieruch...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

9 500 PLN (48 zł/m2)

7
3
200 m2
1977
14786290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 32590 14786290 Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony . Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych mieszkalnych oraz mieszkalno - pensjonatowych, ok. 1500 m od morza.Budyn...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15206767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 12597957 15206767 Do wynajęcia - dla maksymalnie szesnastu pracowników - dom mieszkalny położony w spokojnym miejscu w Trzebieży. Do dyspozycji najemców: PARTER:- dwie sypialnie - jedna 2 osobowa, jedna 3 osobowa, - pokój wypoczynkowy, - duża kuchnia, - dwie łazienki ...

Trzebież (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 500 PLN (10 zł/m2)

3
-
150 m2
1950
15162570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 11358398 15162570 Do wynajęcia środkowy segment, oddany do użytku w 2023 roku. Nieruchomość położona na Krzekowie. Powierzchnia 106 m2, na którą składają się : PARTER: - wiatrołap (3,3 m2) z zabudowaną szafą z lustrami- salon z aneksem kuchennym (27,5 m2), kuchnia w z...

Szczecin (Krzekowo-Bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (61 zł/m2)

4
1
106.54 m2
2023