• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Zachodniopomorskie Bezrzecze Anyżkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Bezrzecze i Anyżkowa

Znaleźliśmy 426 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Zachodniopomorskie

15883181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673610 15883181 Lokal usługowy o powierzchni 31,28 m2 położony na parterze budynku apartamentowo -usługowego w Szczecinie w okolicy ul. Ku Słońcu.Lokal stanowi część lokalu użytkowego o całkowitej powierzchni 125 m2.Do wspólnego korzystania mamy przestronny hol 26,0...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (80 zł/m2)

1
-
31.28 m2
2020
15799903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26198505 15799903 Hala magazynowa o powierzchni całkowitej 500 m2 położona w Mierzynie 7 km od centrum Szczecina. Budynek wykończony w bardzo dobrym standardzie, oszczędny w eksploatacji dzięki nowoczesnej instalacji elektrycznej, dobrej jakości wykończenia budynku. ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

10 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
500 m2
1997
15882938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673355 15882938 Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2 położony w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.Budynek świetn...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

15 000 PLN (13 zł/m2)

12
-
1170 m2
1980
15848839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949053 15848839 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 PLN (69 zł/m2)

11
-
19.5 m2
1990
15731938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24797260 15731938 Do wynajmu piętro budynku, które może służyć jako powierzchnia biurowa, jak też usługowa, sportowa, itp. Świetna lokalizacja, śródmieście z bardzo dobrym dojazdem. Możliwość wynajmu dodatkowego, sąsiedniego piętra o tej samej powierzchni, wtedy loka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

81 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
1800 m2
1960
15731876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796877 15731876 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

20 000 PLN (100 zł/m2)

11
-
200 m2
1975
15235753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 13478703 15235753 Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km do morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt przeładunkowy, lekką produkcję, pralnię.Hala-obiekt murowany, ocie...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

12 500 PLN (44 zł/m2)

11
-
285 m2
2011
15882985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673450 15882985 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

804 PLN (69 zł/m2)

11
-
11.6 m2
1990
15646473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23222488 15646473 Kołobrzeg centrum ul. Łopuskiego do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 17 m2 położony poniżej poziomu chodnikaLokal nadaje się na biuro, ubezpieczenia, mały sklep i składa się z :- 1 pomieszczenia - toaletaLokal z wejściem z chodnika ( kilka schodków po...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 600 PLN (94 zł/m2)

1
-
17 m2
-
15889677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27858455 15889677 Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 50,58 m2, składającego się z czterech pomieszczeń , dwóch toalet i pomieszczenia gospodarczego.Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji, zapewniającej łatwy dostęp do ...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (69 zł/m2)

11
-
50.58 m2
2014
15787489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25929894 15787489 *********************************************************INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRONie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.Kupując z...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

11 500 PLN (34 zł/m2)

11
-
336 m2
1980
15829650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26638153 15829650 Produkcyjno-magazynowa hala. Obiekt do wynajmu w odległości 30 km od Szczecina. Dostępność od zaraz. Hala magazynowo-produkcyjna z możliwością wykonania ogrzewana (gaz), o powierzchni 1800m2. Wysokość 6m. Podłoże hali przystosowane do dużych nacisków...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

31 500 PLN (18 zł/m2)

11
-
1800 m2
1970