• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 425

15802297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26261503 15802297 Oferta wynajmu interesującego lokalu w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego.Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Miejsce doskonale skomunikowane oraz oferujące szeroką ofertę handlowo – usługow...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 000 PLN (140 zł/m2)

11
-
50 m2
1939
15883044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673582 15883044 Na wynajem lokal mieszczący się na III piętrze w biurowcu znajdującym się przy pętli Pomorzany.Biuro o powierzchni 96,79 m2, składające się z 5 klimatyzowanych pokoi. Biura są po remoncie - gotowe do wynajęcia, na podłogach ułożono panele a ściany zo...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 871 PLN (40 zł/m2)

1
-
96.79 m2
1964
15883523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27675210 15883523 Na wynajem obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 107 m2.Obiekt zlokalizowany na Świerczewie przy ul. Derdowskiego, w sąsiedztwie innych lokali usługowo-produkcyjnych. Przy obiekcie plac manewrowy dla dostaw, możliwość podjazdu do obiektu...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 354 PLN (22 zł/m2)

1
-
107 m2
1950
15882758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673302 15882758 Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 202 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Szczecina – przy ul. Świętego Ducha, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów nad Odrą. To miejsce, które łączy prestiż lokalizacji z ogrom...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
202 m2
2005
15882883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27673216 15882883 Do wynajęcia nowoczesne lokale użytkowe o powierzchni od 90 m² do 180m², zlokalizowany w Siadle Dolnym, w dynamicznie rozwijającej się okolicy - nowe domy i mieszkania. Brak konkurencji w najbliższym otoczeniu. Nowy lokal oddany do użytku w 2026 - ...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

5 000 PLN (56 zł/m2)

11
-
90 m2
2026
15821273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26605905 15821273 LOKAL NA WYNAJEM O POWIERZCHNI 49,01 m2 NA PARTERZE Z WEJŚCIEM BEZPOŚREDNIM Z GŁÓWNEJ ULICY. IDEALNY POD USŁUGI MEDYCZNE , FRYZJERA , USŁUGI KOSMETYCZNE.Police główna ulica Piłsudskiego. Lokal na parterze budynku z 2017 roku. Posiada wejścia bezpo...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 400 PLN (49 zł/m2)

11
-
49.01 m2
2017
15819845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26597167 15819845 Do wynajęcia gabinety w zadbanym, funkcjonalnym lokalu przy ul. Duńskiej w Szczecinie. Całość została podzielona na 4 niezależne gabinety. Jeden z nich jest obecnie wynajmowany przez stylistkę paznokci, pozostałe są dostępne od zaraz.Lokal jest objęt...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (111 zł/m2)

11
-
9 m2
2005
15190964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12136801 15190964 Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 19,63 m2.Wejście bezpośrednio z ulicy.Duża szklana witryna z roletami antywłamaniowymi.Na podłodze na całej powierzchni terakota, ściany malowane. Pomieszczenie wysokie - 4,70 m.Opłaty:* czynsz najmu 1.400,-P...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (71 zł/m2)

1
-
19.63 m2
1930
15896622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984068 15896622 Super lokal użytkowy zlokalizowany w centrum miasta, w odnowionej komercyjnej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie z piękną elewacją, bardzo dobrze utrzymany w środku (części wspólne). Dla wygody użytkowników wyższych pięter zainstalowana jest w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 300 PLN (62 zł/m2)

11
-
134 m2
2004
15823009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641665 15823009 Do wynajęcia lokal o pow. ok. 60m2, położony na parterze w galerii handlowo-usługowej z parkingiem. Bezpośrednio przy głównej drodze, w pobliżu Biedronki i Netto.  Lokal składa się z sali obsługi około 58m2 i zaplecza soc...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

3 000 PLN (50 zł/m2)

2
1
60 m2
2013
15834932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26714739 15834932 Lokal usługowo-biurowo-handlowydo wynajęcia w ścisłym centrumDrawska PomorskiegoLokal położony jest na parterze budynku mieszkalno-usługowego, w pasażu handlowym łączącym dwie główne ulice miasta, w ścisłym centrum handlowo-usługowym Drawska Pomorski...

Drawsko Pomorskie (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

1 800 PLN (33 zł/m2)

4
-
54 m2
2003
15883490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675151 15883490 Ofertą Najmu jest nieruchomość składająca się z :-hala 288 m 2,wysokość 5,4 m 2 ,- biuro z kominkiem,- pomieszczenie gospodarcze, -szatnia wyposażona ,-kuchnia wyposażona ,sprzęt AGD,- łazienka z kabiną prysznicową,-toalety. Postawiona w 2015 roku n...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

13 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
288 m2
2015