• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na wynajem Zachodniopomorskie Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 23

15554622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21083766 15554622 Kołobrzeg ul. Ratuszowa do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2 usytuowane na I piętrze z balkonem ( loggia).Mieszkanie położone jest w centralnej części kołobrzeskiej starówki przy urzędzie miasta.Odległość do morza ok.1,5 kmMi...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
64 m2
1990
15870064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27418625 15870064 Gotowe do wprowadzenia, umeblowane i wyposażone mieszkanie w świetnej lokalizacji! Na wynajem przytulne mieszkanie o nowoczesnym standardzie wykończenia i wyposażenia w bardzo dobrym stanie technicznym w pełni umeblowane i wyposażane. Do mieszkania p...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
-
41 m2
2017
15620869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22613753 15620869 Apartament w kompleksie hotelowym Polonia, 600 metrów od plaży, 100 metrów od przystani jachtowej. Lokal do wynajmu długoterminowego, minimum 12 miesięcy. Apartamentowiec Polonia, zbudowany w nowoczesnym kształcie statku pasaż...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15818742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26643090 15818742 Do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum Kołobrzegu, przy ul. Budowlanej. Lokal znajduje się na 4. piętrze i oferuje widok na katedrę – zaledwie 200 metrów od serca miasta.Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 300 PLN (37 zł/m2)

3
-
63 m2
1970
15437538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18541315 15437538 Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą.Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe na zewnątrz budynku pod tzw. chmurką.Projekt Osi...

Kołobrzeg (Bajkowe) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2012
15795681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26101846 15795681 Luksusowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem dostępnym z obu pokoi, w nowym budynku przy ul. Śląskiej na Osiedlu Mazowiecka PARK. Mieszkanie wyposażone w wygodne łóżko w sypialni, dwie garderoby, liczne zabudowy i pełnowymiarową kuchnię ze ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 500 PLN (67 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15723538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24634161 15723538 Kołobrzeg - Osiedle Bajkowe Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie Balkon Parking Zielone, zamknięte osiedle Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez zbędnych prac, w spokojnej i dobrze skomu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
2009
15795442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26097065 15795442 Nieruchomość położona jest w samym centrum miasta- 500 m od Kołobrzeskiej Starówki i w odległości ok. 1 km od morza. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły podstawowe, przedszkole, siłownia, przychodnie lekarskie, liczne sklepy, plac zabaw.Przedmi...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 700 PLN (50 zł/m2)

1
1
34.32 m2
2004
15494021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19797950 15494021 Atrakcyjne, umeblowane i wyposażone mieszkanie do wynajęcia na dłuższy okres. Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 42,83 m2 usytuowane jest na II piętrze, posiada jednostronną wschodnią ekspozycję okien i loggii, w pełni wyposaż...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 900 PLN (44 zł/m2)

2
1
42.83 m2
2005
15602296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22230606 15602296 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w nowym budynku z 2007r . Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy nadmorskiej w budynku mieszkalnym przy ul. Kasprowicza w sąsiedztwie parku nadmorskiego oraz plaży. Mieszkanie w dobrym sta...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2007
14831178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 114608 14831178 Do wynajęcia na rok lub dłużej, dostępne od 15 września. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze, tuż przy kołobrzeskiej Starówce! Bardzo solidne wykończenia i przemyślane rozwiązania zaprojektowane przez architekta wnętr...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
-
47 m2
1960