• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 767

15882933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27673345 15882933 Bardzo ładne, 5-pokojowe, przestronne (pow.109m2) mieszkanie z balkonem położone na parterze przedwojennej willi bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Garaż. Pokoje bez mebli; umeblowana i wyposażona tylko kuchnia i łazienka. Trzy największe pokoje w a...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (46 zł/m2)

5
1
109 m2
1930
15790830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25978713 15790830 Dwupoziomowe mieszkanie o pow.46m2 położone na 4 piętrze kamieniczki na Podzamczu z widokiem na katedrę. I poziom:- przestronny pokój wyposażony w nową dużą rozkładaną sofę, szafki, fotele, biurko, rozkładaną ławę;- duża, niezależna kuchnia z oknem w...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (41 zł/m2)

2
-
46 m2
2000
15883482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675135 15883482 Zapraszam do gustownie i funkcjonalnie zaprojektowanej kawalerki, która po kapitalnym remoncie czeka na swojego pierwszego najemcę.Mieszkanie, które zachwyci każdego, kto lubi ponadczasową elegancję i wygodę znajduje się na os. Zachód w Stargardzie,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 600 PLN (52 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
15883128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673531 15883128 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15865530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27302846 15865530 Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow . 50,53m2 . Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna sypialnia z duża szafą i duża łazienka z prysznicem. Pomieszczenia wysokie - nie m...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
50.53 m2
1930
15883293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674843 15883293 Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow . 50,53m2 . Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna sypialnia z duża szafą i duża łazienka z prysznicem. Pomieszczenia wysokie - nie m...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
50.53 m2
1930
15888374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27811172 15888374 Szukasz mieszkania zlokalizowanego w CENTRUM po remoncie? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Królowej Jadwigi. Atutem mieszkania położonego w tej części mia...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (100 zł/m2)

1
1
14 m2
1930
15883079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673653 15883079 Przedstawiamy do wynajęcia ofertę lokalu (dostosowanego do prowadzenia gabinetów lekarskich) znajdującego się w centrum Szczecina tuż przy Deptaku Bogusława, Placu Zamenhoffa - bardzo rozpoznawalne i lubiane przez mieszkańców i firmy miejsce. W sąsie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 819 PLN (45 zł/m2)

11
-
129.32 m2
2008
15882731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673220 15882731 Oferta najmu lokalu użytkowego na parterze z wejściem prosto z ulicy, lokal znajduje się w najwyższym budynku w centrum Szczecina - Hanza Tower. Duże witryny! Miejsce na reklamę, która jest widoczna od strony ruchliwej ulicy.Lokal idealnie sprawdzi s...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

9 600 PLN (111 zł/m2)

11
-
86.27 m2
2020
15705519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24281016 15705519 Przedstawiamy ofertę lokalu biurowego do wynajęcia, znajdującego się w centrum Szczecina tuż przy Deptaku Bogusława, Placu Zamenhoffa - bardzo rozpoznawalne i lubiane przez mieszkańców i firmy miejsce. W sąsiedztwie znajdują się różne kancelarie, biu...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 525 PLN (45 zł/m2)

11
-
122.78 m2
2008
15883559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675251 15883559 Przedstawiamy ofertę lokalu biurowego do wynajęcia, znajdującego się w centrum Szczecina tuż przy Deptaku Bogusława, Placu Zamenhoffa - bardzo rozpoznawalne i lubiane przez mieszkańców i firmy miejsce. W sąsiedztwie znajdują się różne kancelarie, biu...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 130 PLN (50 zł/m2)

11
-
62.61 m2
2008
15883328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27674878 15883328 Przedstawiamy do wynajęcia pomieszczenie biurowe w niskim budynku biurowym w Dąbiu. Budynek znajduje się na terenie, na którym najemcy mają możliwość parkowania swojego samochodu. Teren zamykany (brama wjazdowa) dozorowany przez stróża, budynek równi...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 100 PLN (44 zł/m2)

11
-
25 m2
1970