• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 767

15063689 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8631772 15063689 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w ścisłym Centrum.Na powierzchnię 37 m2 składają się trzy poziomy:- parter – wejście do lokalu z poziomu chodnika (5 m2), wejście po schodk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (51 zł/m2)

4
-
37 m2
1935
15051131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 8197101 15051131 Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 127 m2 składa się open space do dowolnego podziału ścianami działowymi, pomieszczenie so...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 985 PLN (55 zł/m2)

3
-
127 m2
2015
13984984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2295840 13984984 Na wynajem pokój biurowy, położony na 2 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie o powierzchni 19,5 m2, okna nowe PCV, ściany gładkie, malowane. Lokaliz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 PLN (69 zł/m2)

11
-
19.5 m2
1970
14757356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 180534 14757356 Do wynajęcia pokój biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie zadbane, czyste. Na podłodze wykładzina, okna nowe PCV, ściany gładkie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 240 PLN (69 zł/m2)

11
-
17.9 m2
1960
14226517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 106239 14226517 Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 72 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się dwa pomieszczenia biurowe (3636 m2).Pokoje biurowe wykończone w wysokim...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 024 PLN (42 zł/m2)

2
-
72 m2
1990
14226459 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 106226 14226459 Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 73 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się trzy pomieszczenia biurowe (36, 18, 18 m2).Pokoje biurowe świeżo po rem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 045 PLN (42 zł/m2)

2
-
72.5 m2
1990
13833708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 100449 13833708 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 36 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się dwa pomieszczenia biurowe (ok. 1818 m2).Pokoje biurowe po remoncie, wykończo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 512 PLN (42 zł/m2)

1
-
36 m2
1990
15883711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675430 15883711 Do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego, niskiego budynku mieszkalnego w Warszewie. Budynek został wybudowany w 2021 roku.Na oferowaną powierzchnię 43 m2 składają się:- przestronny salon połączony z aneks...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
1
43 m2
2005
15805561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26309900 15805561 Do wynajęcia ładne, zadbane, ciche mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w kameralnym niskim budynku czterorodzinnym. Na powierzchnię 35m2 składają się: - pokój, - kuchnia , - łazienka z kabiną prysznicową, wanną i WC. Pokój jest umeblowany (kanapa...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (57 zł/m2)

1
1
35 m2
2000
15803203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26288707 15803203 Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na parterze kameralnego budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum.Oferowana powierzchnia 35 m2 składa się z trzech pomieszczeń biurowych (po ok 10 m2) połączonych ze sobą drzwiami wewnęt...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 150 PLN (61 zł/m2)

4
-
35 m2
1900
15802075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26255577 15802075 Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim piętrze budynku biurowego znajdującego się na granicy Centrum i Śródmieścia.Oferowaną powierzchnię 170 m2 stanowi duża sala typu open space podzielona na dwie powierzchnie (większa ma ok. 100...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (32 zł/m2)

1
-
170 m2
1980
15798248 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26165607 15798248 Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na czwartej kondygnacji kamienicy na szczecińskiej Starówce. Na powierzchnię 137 m2 składa się pomieszczenie typu open space (ok. 90 m2), dwa pokoje biurowe (1510 m2), 2 x WC, pomieszczenie socjalne ...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 900 PLN (36 zł/m2)

6
-
137 m2
2005