• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 510

14277786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 79,09 m² w Dziwnowie, ul. Mickiewicza 36 — 300 m od plaży 2588876 14277786 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Dziwnowie, przy ul. Mickiewicza 36 — blisko centrum, plaży i terenów spacerowych. Zgodnie z księgą wieczystą lokal ma 79,09 m² powierzchni użytkowej wraz z pomieszczeniami ...

Dziwnów, ul. Adama Mickiewicza 36

869 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
79 m2
1935
15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15895004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27955923 15895004 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego W OKAZYJNEJ CENIE, znajdującego się w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z ogromnym potencjałem, znajdujące się na czwartym pięt...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (4 914 zł/m2)

6
2
152.41 m2
1995
15890029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! 7 384 zł/m² | Pokój + kuchnia | Centrum 27867514 15890029 Szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu, pierwszej nieruchomości „na start” lub idealnego miejsca na małe biuro? Właśnie znalazłeś ofertę, która znika z rynku błyskawicznie. Wprowadzamy mega okazję na lokal L17 w Rezydencji Zwycięstwa. B...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

149 900 PLN (7 495 zł/m2)

2
1
20 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987
15895011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27956005 15895011 Oferta ograniczona czasowo!!!Na sprzedaż własnościowe 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze niskiego bloku, świetnie zlokalizowane na terenie śródmieścia.Budynek zadbany, ocieplony, teren przyległy zagospodarowany, dookoła skwery i teren...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

329 000 PLN (12 752 zł/m2)

1
1
25.8 m2
1972
15883679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675399 15883679 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2004 roku. Lokal znajduje się w samym centrum nowej części Polic, przy ulicy Robotniczej w Szczecinie.Doskonały dostęp do infrastruktury...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

475 000 PLN (9 065 zł/m2)

3
1
52.4 m2
2004