• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 506

14277786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 79,09 m² w Dziwnowie, ul. Mickiewicza 36 — 300 m od plaży 2588876 14277786 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Dziwnowie, przy ul. Mickiewicza 36 — blisko centrum, plaży i terenów spacerowych. Zgodnie z księgą wieczystą lokal ma 79,09 m² powierzchni użytkowej wraz z pomieszczeniami ...

Dziwnów, ul. Adama Mickiewicza 36

869 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
79 m2
1935
15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15897967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
POD KLUCZ - ZADZWOŃ 28015933 15897967 Cena zgodna z ofertą DeweloperaKoniecznie zapytaj o cenę !!!Klient nie płaci prowizji do biura!Brak podatku PCC - mieszkanie deweloperskieRS Real Estate Szczecin ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję, która powstaje w sercu nadmorskiego Koł...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

730 000 PLN (12 167 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15897966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkania w centrum Kołobrzegu! Zobacz film 28015931 15897966 Drugi etap sprzedaży już ruszył!Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku PCC!To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią ciszę, zieleń i nowoczesny standard.Zobacz film w galerii!Zanurz się ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

443 574 PLN (11 673 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15882894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673247 15882894 W ofercie sprzedaży proponuję Państwu gotowe do wprowadzenia, gustownie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie położone w północnej części Szczecina przy ul. M. Reja. Najbliższa okolica to odrestaurowane kamienice z początku lat 30 tych ubiegłego ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

571 000 PLN (10 866 zł/m2)

2
1
52.55 m2
1930
15815026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626820 15815026 W ofercie sprzedaży bardzo klimatyczne mieszkanie, położone przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Lokalizacja dla ceniących sobie miejską infrastrukturę, miejskie tereny zielone i łatwy dostęp do komunikacji (autobus lini 53,67525,526, tramwaj linii 6...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

550 000 PLN (7 754 zł/m2)

3
1
70.93 m2
1968
15883013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673234 15883013 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66 m², usytuowane na 3 piętrze bloku położonego w Zdrojach.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z wyjściem na balkon o pow. ok. 14,21 m²Sypialnia o pow. ok. 11,5 m²Pokój o pow. ok. 15,717 m²Kuchnia o pow. ok. 9,02 m²Łazi...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (7 106 zł/m2)

3
1
66 m2
1992
15897960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28015195 15897960 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 64 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z windą z 2008 w Ustowie.Nieruchomość w bardzo dobrym stanie o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.Na powierzchnię nieruchomości składaj...

Ustowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

650 000 PLN (10 136 zł/m2)

3
1
64.13 m2
2008
15883520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675208 15883520  3 POKOJE 1 PIĘTRO NOWE BUDOWNICTWO 2017 WIDOK NA WODĘ BEZ BARIER ARCHITEKTONICZNYCHCENA - 525000 ZŁNa sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,31 m², zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego, niski...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (10 867 zł/m2)

3
1
48.31 m2
2017