• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Żelewo

Znalezionych ofert: 4

15731963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24797292 15731963 ✨ Działka 120 m od Jeziora Miedwie – 1385 m², wszystkie media, warunki zabudowy ✨ Wyobraź sobie poranki z filiżanką kawy, kiedy słońce odbija się w tafli Jeziora Miedwie, a wieczory otulone ciszą i zapachem natury przynoszą spokój i harmonię.Ta dzia...

Żelewo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

349 006 PLN

-
-
1385 m2
-
15767976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25533522 15767976 Żelewo – wieś w położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Stare Czarnowo bezpośrednio przy Jeziorze Miedwie. Dawna osada rybacka, obecnie rolnicza.Działka o powierzchni 2075 m2 z bezpośrednim dostępem do Jeziora Mied...

Żelewo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

1 140 000 PLN

-
-
2075 m2
-
15795032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26087734 15795032 Dom nad jeziorem, który spełnia marzeniaŻelewo, woj. zachodniopomorskie 24 km od SzczecinaWyobraź sobie poranki, w których pierwsze kroki kierujesz… prosto nad wodę. Jezioro masz tu na wyciągnięcie ręki z własnym bezpośrednim zejściem i prywatnym p...

Żelewo, Miedwiańska

1 690 000 PLN (13 000 zł/m2)

4
2
130 m2
2005
15795059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26088711 15795059 Dom nad jeziorem, który spełnia marzeniaŻelewo, woj. zachodniopomorskie 24 km od SzczecinaWyobraź sobie poranki, w których pierwsze kroki kierujesz… prosto nad wodę. Jezioro masz tu na wyciągnięcie ręki z własnym bezpośrednim zejściem i prywatnym p...

Żelewo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

1 690 000 PLN (13 000 zł/m2)

4
2
130 m2
2005