• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Bezrzecze

Znalezionych ofert: 31

15893692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916292 15893692 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,5 m², położone na parterze kameralnego budynku z 2010 roku na cenionym osiedlu w Bezrzeczu.Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, drugiego pokoju, łazienki oraz prywa...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

629 000 PLN (11 541 zł/m2)

2
1
54.5 m2
2010
15883653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27675373 15883653 Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Bezrzeczu, przy ul. Bazyliowej. Dla terenu nie ma aktualnego planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra.Na ten moment, z uwagi na to, iż działka sąsiaduje bezpośrednio i pośrednio ...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

320 250 PLN

-
-
610 m2
-
15782367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25841425 15782367 Wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji Szczecin‑Bezrzecze – Twój nowy adres komfortu i spokoju!Marzysz o przestronnym, eleganckim domu, w którym połączono nowoczesne technologie z naturalnym pięknem? Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień zaczyna się od...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 650 000 PLN (10 232 zł/m2)

6
2
259 m2
2008
15595093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22069695 15595093 Na sprzedaż: Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w Bezrzeczu – Szczecingm. Dobrapowiat Police.Marzysz o idealnym domu dla swojej rodziny? Oto oferta, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Lokalizacja:Dom położony jest w prestiżowej i spokojnej...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 890 000 PLN (10 385 zł/m2)

5
3
182 m2
2016
15882747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673269 15882747 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem w dzielnicy - Bezrzecze Bliźniak położony w cichej i bardzo zielonej części Bezrzecza, idealny dla rodziny ceniącej komfort, funkcjonalność oraz bliskość natury, a jednocześnie dobrą kom...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 350 000 PLN (8 616 zł/m2)

6
2
156.69 m2
2017
15883606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675325 15883606 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75.94 m² (całkowitej około 88 m²), położone na drugim piętrze na kameralnym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzecze. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi – osiedle jest bez...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

859 000 PLN (11 312 zł/m2)

3
1
75.94 m2
2012
15882800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673388 15882800 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim na Bezrzeczu. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe ( możliwość zrobienia wiaty, duża odległość między budynkami ).Wszystkie media gminne : prąd , gaz, kanalizacja sanit...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (9 766 zł/m2)

5
1
128 m2
2026
15823407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617201 15823407 Nowoczesny dom wolnostojący wybudowany według indywidualnego projektu o powierzchni użytkowej 151m2. Termin zakończenia budowy III kwartał 2026 roku. Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim. Lokalizacja; w malowniczej i spokojnej części miejs...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 549 000 PLN (10 258 zł/m2)

5
2
151 m2
2026
15883658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675378 15883658 Działka na sprzedaż – Bezrzecze, ul. Bazyliowa 903 m² Media w drodzeNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 903 m², położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Bezrzecza przy ul. Bazyliowej.Nieruchomość znajduje się w spokojne...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

490 000 PLN

-
-
903 m2
-
15884195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696130 15884195 REZERWACJA !!!Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,3 m2 z ogródkiem 50m 2, położone przy ul. Anyżkowej na cenionym, zamkniętym Osiedlu Cynamonowym na Bezrzeczu. To miejsce łączy w sobie spokój, bezpieczeństwo i świetną lokal...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

780 000 PLN (10 498 zł/m2)

3
1
74.3 m2
2009
15884227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696295 15884227 REZERWACJA !!!Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,3 m2 z ogródkiem 50m 2, położone przy ul. Anyżkowej na cenionym, zamkniętym Osiedlu Cynamonowym na Bezrzeczu. To miejsce łączy w sobie spokój, bezpieczeństwo i świetną lokal...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

780 000 PLN (10 498 zł/m2)

3
1
74.3 m2
2009
15605301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22303552 15605301 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe komfortowe mieszkanie położone w Bezrzeczu. Lokal mieszkalny o powierzchni 72 m2, składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc, tarasu i balkonu.. Mieszkanie jest słoneczne, przestronne i ba...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

854 000 PLN (11 878 zł/m2)

3
1
71.9 m2
2007