• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Białogard

Znalezionych ofert: 37

15794634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26076347 15794634 Białogard, zrewitalizowana kamienica z początku ubiegłego wieku. A w niej czeka na Państwa trzypokojowe mieszkanie. Lokal dwustronny o orientacji północno -południowej. Strona południowa to z oknem, niezależna, widna, duża, ustawna kuchnia oraz pokó...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

379 000 PLN (4 622 zł/m2)

3
1
82 m2
1930
15716139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24507357 15716139 Oferuję duże, ponad 100 metrowe mieszkanie trzypokojoweLokal rozkładowy. Trzy nieprzechodnie pokoje, w tym sypialnia z osobną garderobą. Duża oddzielna, widna kuchnia, łazienka z oknem i pomieszczenie gospodarcze, z piecem c.o.Elektryka wymieniona w ...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

379 000 PLN (3 477 zł/m2)

3
1
109 m2
1930
15684505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23906648 15684505 Sprzedam wolnostojący dom w Białogardzie. Dom położony jest na obrzeżach miasta i ma bezpośrednie wyjście do lasu.Jednocześnie zapewnia idealny dojazd do Centrum. Najbliższy sklep - Dino.                              Dom został wybudowany w 1975r ale...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

550 000 PLN (4 583 zł/m2)

4
2
120 m2
1975
15831258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26690087 15831258 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Białogardu o powierzchni 73,9 m², położone na 3. piętrze kamienicy z lat 30XX wieku. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych, jasnych pokoi, które zapewniają komfortową przestrzeń do życia dla ...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

335 000 PLN (4 589 zł/m2)

3
1
73 m2
1930
15856410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27089772 15856410 Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną położoną w Białogardzie przy ul. Kujawskiej, która jest ulicą prostopadłą do ul. Lutyków.Nieruchomość ma powierzchnię 1122 m² i zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod za...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

173 910 PLN (155 zł/m2)

-
-
1122 m2
-
15853969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065357 15853969 Proponujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 1 piętrze w charakterystycznej kamienicy w Białogardzie. Lokal 64,3m2, w którym już od progu mieszkanie robi bardzo dobre wrażenie dzięki przestronnemu przedpokojowi. Se...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

375 000 PLN (5 859 zł/m2)

2
1
64 m2
1930
15794295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26069039 15794295 Bank oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego usytuowanego w budynku mieszkalno – usługowym położonym w Białogardzie przy ul. Wojska Polskiego 15.Lokal użytkowy o powierzchni 1 128,50 m2 obejmuje część piwnicy (87,20 ...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

1 450 000 PLN (1 285 zł/m2)

1
-
1128.5 m2
-
15794635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26076346 15794635 Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania na Osiedlu Chopina. Jest to lokal 45 metrowy, znajdujący się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Do mieszkania wchodzimy przez spory przedpokój, w którym mieści się zabudowana szafa. Sa...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

275 000 PLN (6 111 zł/m2)

3
-
45 m2
1970
14464043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 129110 14464043 Na sprzedaż działka w miejscowości Trzebiele pod samym Białogardem Ponad 10 arowa działka na sprzedaż pod samym Białogardem w miejscowości Trzebiele. Działka uprawiana co roku. Nie ma potrzeby karczowania krzewów, jak na większości innych oferowany...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

65 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
1037 m2
-
15214773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12808159 15214773 Atrakcyjny obiekt mieszkalno - handlowo - usługowy przy ul. Piłsudskiego. Zabytkowy budynek w Białogardzie poszukuje nowego opiekuna. Budynek z czerwonej cegły, historyczny, kiedyś była to powozownia. Znajduje się przy ulicy Piłsudskiego obok dawneg...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

599 000 PLN (352 zł/m2)

11
-
1700 m2
1900
15745825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25065621 15745825 Przestronne bezczynszowe mieszkanie w kamienicy Białogard, ul. Lipowa 40Na sprzedaż mieszkanie położone w stylowej i zadbanej kamienicy przy ul. Lipowej w Białogardzie (woj. Zachodniopomorskie). Doskonała lokalizacja – blisko dworca kolejowego, skle...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

399 500 PLN (3 632 zł/m2)

4
-
110 m2
1937
15664796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania hotel w Białogardzie, CENA 3200000 ZŁ. 23557617 15664796 Do sprzedania hotel w Białogardzie , cena 3200000 zł netto, 30 pokoi na 120 osób, 1500 m2 powierzchni użytkowej , w ciągu roku pełne obłożenie , na działce 5000 m2, parking. Organizowanie różnego rodzaju imprezy w zależności od zamówień. Operat szacu...

Białogard, Białogard

3 200 000 PLN (2 133 zł/m2)

12
-
1500 m2
-